P0.7 COB LED Ekranı
,IP54 Küçük Piksel Çaplama LED Ekranı
,Ön Servis LED Ekranı
P0.7 COB Küçük Piksel Aralıklı LED Ekran Ön Servis IP54 Billboard İçin
Ürün Açıklaması:
Görsel deneyimleri yeniden tanımlamak üzere tasarlanan çığır açan bir yenilik olan P0.7 COB Küçük Piksel Aralıklı Ekranımızı sunuyoruz. Son teknoloji ekran teknolojisinden yararlanarak, üstün performans, enerji verimliliği ve çarpıcı netlik sunarak, premium dijital tabela, sürükleyici sanal gerçeklik ortamları ve ötesi için ideal bir seçimdir.

Özellikler:
- Yüksek Parlaklık: 1000nits'e kadar parlaklık.
- Enerji Tasarrufu: %30 enerji tasarrufu.
- Yüksek Güvenilirlik: Flip-chip ortak katot, daha iyi ısı dağılımı ve daha fazla kararlılık.
- Patentli Görünüm İşlemi: Modülün beyaz kenarı ve çapakları yok; %75'e kadar ışık geçirgenliği ve düşük sıcaklık.
- Yüksek Kontrast Oranı: >20000: 1.

Teknik Parametreler:
| Model | P0.7 |
| Piksel Aralığı | 0.7mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabin Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabin Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön servis |
| Parlaklık | 0-2000 nits |
| Maks/Ort Güç | 390/136 W/m2 |
| IP Derecesi |
Ön: IP54 Arka: IP30 |
| Yenileme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Tipi |
Montaj Asma İstifleme |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Görüş Açısı | Y:170°;D:170° |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi | %10-%90RH |
Uygulamalar:
- Dijital Tabela sistemi
- Zincir mağaza
- Sokak mobilyaları
- Billboard
- Futbol stadyumu
- Çevre LED posteri
- Arena ekranı vb.


SSS:
S1: Ürün üzerine logomu yazdırmak mümkün mü?
A1: Evet, logonuzu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce bizi resmi olarak bilgilendirin ve tasarımın örneğimize göre onayını alın.
S2: LED ekran için numune siparişi verebilir miyim?
A2: Evet, test ve kalite kontrolleri için numune siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler de kabul edilebilir.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Genellikle, depozitonuzu aldıktan sonra teslimat 7–15 gün sürer. Belirli teslimat süresi, sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.
S4: Kontrol sistemi nedir ve nasıl çalışır?
A4: Küme oynatma ve yönetimi destekleyen Nova Taurus Serisi asenkron kontrol sistemini kullanıyoruz. Ayrıca APP, telefon, Wi-Fi, iPad, dizüstü bilgisayar, PC ve bulut aracılığıyla kontrol sağlar. Bu, işlemi çok kolay ve kullanışlı hale getirir.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!