P0.7 COB Kleine pixel pitch LED display Front Service IP54 Voor Billboard
P0.7 COB-LED-display
,IP54 LED-scherm met kleine pixelpitch
,LED-display voor de voorzijde
P0.7 COB Kleine pixel pitch LED display Front Service IP54 Voor Billboard
Productbeschrijving:
Met onze P0.7 COB Small Pixel Pitch Display, een baanbrekende innovatie ontworpen om visuele ervaringen te herdefiniëren.Het levert uitzonderlijke prestaties., energie-efficiëntie en verbluffende helderheid, waardoor het de ideale keuze is voor premium digitale signage, meeslepende virtuele realiteitsomgevingen en verder.

Kenmerken:
- Hoge helderheidHelderheid tot 1000 nit.
- Energiebesparing:Energiebesparing 30%.
- Hoge betrouwbaarheid:Flip-chip gemeenschappelijke kathode, betere warmteverlies, en meer stabiliteit.
- Gepatenteerde uiterlijke behandeling:Geen witte randen en buizen van de module; lichtdoorlaatbaarheid tot 75% en lage temperatuur.
- Hoge contrastverhouding:> 20 000: 1.

Technische parameters:
| Model | P0.7 |
| Pixel Pitch | 0.7mm |
| LED-type | COB |
| Afmeting van de kast | 600*337,5*35 mm |
| Grootte van de module | 150 x 168,75 mm |
| Gewicht van de kast | 40,6 kg |
| Materiaal van de kasten | Aluminium voor gietgieten |
| Rijtype: | 1/36 |
| onderhoud | Frontdienst |
| Helderheid | 0-2000 nits |
| Maximum/gemiddelde vermogen | 390/136 W/m2 |
| IP-classificatie |
Voorzijde: IP54 Achterkant: IP30 |
| Vernieuwingssnelheid | > 3840 Hz |
| Typ van installatie |
Montage Hangend Stapelen |
| Grijzige schaal | 16 bit |
| Zienhoek | H:170°; V:170° |
| Werktemperatuur | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid | 10%-90% RH |
Toepassingen:
- Digitaal signage systeem
- Ketenwinkel
- Straatmeubilair
- Billboard
- Voetbalstadion
- Perimeter LED-poster
- Arena display, enz.


Vragen:
Q1: Is het mogelijk om mijn logo op het product te drukken?
A1:Ja, we kunnen uw logo afdrukken. Gelieve ons formeel te informeren voor de productie en bevestig het ontwerp op basis van ons monster.
Q2: Kan ik een monsterbestelling voor het LED-scherm plaatsen?
A2:Ja, we verwelkomen bestellingen van monsters voor testen en kwaliteitscontroles.
Q3: Wat is uw levertijd?
A3:Over het algemeen duurt de levering 7 ̊15 dagen na ontvangst van uw aanbetaling. De specifieke levertijd is afhankelijk van de bestelling en de hoeveelheid.
V4: Wat is het controlesysteem en hoe werkt het?
A4:We gebruiken het asynchrone besturingssysteem Nova Taurus Series, dat clusterplay en -beheer ondersteunt. Het maakt ook controle mogelijk via APP, telefoon, Wi-Fi, iPad, laptop, PC en cloud.Dit maakt de bediening zeer eenvoudig en handig.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!