P0.7 COB Μικρό Pixel Pitch LED οθόνη Front Service IP54 Για Πίνακα
Δείκτης LED P0.7 COB
,Δείκτης LED μικρής διαστάσεως με μικρά Pixel IP54
,Εμφάνιση LED πρώτης υπηρεσίας
P0.7 COB Μικρό Pixel Pitch LED οθόνη Προσωπική Υπηρεσία IP54 Για Billboard
Περιγραφή του προϊόντος:
Παρουσιάζουμε το P0.7 COB Small Pixel Pitch Display, μια πρωτοποριακή καινοτομία σχεδιασμένη να επαναπροσδιορίσει τις οπτικές εμπειρίες.Παρέχει εξαιρετικές επιδόσεις., ενεργειακή απόδοση, και εκπληκτική σαφήνεια, καθιστώντας την ιδανική επιλογή για υψηλής ποιότητας ψηφιακές πινακίδες, περιβάλλοντα εικονικής πραγματικότητας και πέρα από αυτό.

Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή φωτεινότητα:Η φωτεινότητα φτάνει τα 1000 νιτ.
- Εξοικονόμηση ενέργειαςΕξοικονόμηση ενέργειας 30%.
- Υψηλή αξιοπιστία:Κοινή κάθοδα, καλύτερη διάχυση θερμότητας και μεγαλύτερη σταθερότητα.
- Επεξεργασία εμφάνισης:Καμία λευκή άκρη και σπασμοί της μονάδας, διαπερατότητα φωτός έως 75% και χαμηλή θερμοκρασία.
- Υψηλή αναλογία αντίθεσης:> 20000: 1.

Τεχνικές παραμέτρους:
| Σχήμα | Π0.7 |
| Πιξέλες | 0.7mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση του ντουλαπιού | 600*337,5*35mm |
| Μέγεθος ενότητας | 150x168,75 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού | 40,6 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-2000 νιτ |
| Μέγιστη/μέση ισχύς | 390/136 W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ |
Πίσω: IP54 Πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Εγκατάσταση Κρεμάται Εφοδιασμός |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°; V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα ψηφιακής σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Έπιπλα δρόμου
- Πίνακα
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Ετικέτα LED περιμέτρου
- Εμφάνιση σε αρένα, κλπ.


Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είναι δυνατόν να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α1:Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε2: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για την οθόνη LED;
Α2:Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και ελέγχους ποιότητας.
Ε3: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α3:Γενικά, η παράδοση διαρκεί 7~15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας.
Ε4: Τι είναι το σύστημα ελέγχου και πώς λειτουργεί;
Α4:Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series, το οποίο υποστηρίζει το παιχνίδι και τη διαχείριση των συστάσεων. Επιτρέπει επίσης τον έλεγχο μέσω APP, τηλεφώνου, Wi-Fi, iPad, φορητού υπολογιστή, PC και cloud.Αυτό κάνει τη λειτουργία πολύ εύκολη και βολική.