Kiralık Dış Açık Şeffaf LED Ekran / Yüksek Şeffaflık / Eğri / Kolay Kurulum ve Bakım / P6.94mm
Eğilmiş Dış Açık Şeffaf LED Ekran
,Kolay Kurulum Dış Açık Şeffaf LED Ekran
,P6.94mm Dış Açık Şeffaf LED Ekranı
Kiralık Dış Mekan Şeffaf LED Ekran / Yüksek Şeffaflık / Kavisli / Kolay Kurulum ve Bakım / P6.94mm / 5000nits
ÖZELLİKLER
- KÜÇÜK PİKSEL ARALIĞI
Sektörün en düşük aralıklı dış mekan şeffaf ekranı, yüksek parlaklık ve yüksek yenileme hızı.
- YÜKSEK ŞEFFAFLIK
Eşsiz şeffaflık, şeffaflık oranı %35 ila %70 arasında olabilir.
- KAVİSLİ
Kavisli, 90 derece
- KOLAY KURULUM VE BAKIM
kolay kurulum, hızlı bakım, Hurdayı azaltmak için lamba boncukları ve çipler önden onarılabilir!
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | P6.94 |
| Piksel Aralığı: | 6.94mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin Boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül Boyutu: | 500x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8 kg/panel |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/5 |
| Parlaklık: | 4500-5000 nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/240 W/m² |
| Bakım: | Ön ve Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | Ö: IP65, A: IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma/İstifleme |
| Gri Tonlama: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
KURULUM
Kavisli Kurulum

90 derece Kurulum

UYGULAMA

SSS:
1. S: Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz?
C: Biz LED üreticisiyiz, OEM ve ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısıyız, LED sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahibiz! Dahası, Visual World, yapay zekayı LED endüstrisine uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır.
2. S: Garanti nasıl?
C: En az 2 yıl garanti sağlıyoruz ve bazı ürünler 5 yıl garanti olabilir. Garanti süresinden sonra bile, ürünleri ücretsiz olarak onarabiliriz, sadece nakliye ücretini ödemeniz yeterlidir.
3. S: LED ekrana logomu özelleştirebilir misiniz?
C: Elbette, isterseniz PCB ve LED Kabine logonuzu yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!