Verhuur Buiten Transparent LED Display / Hoge transparantie / Gekrompen / Gemakkelijke installatie en onderhoud / P6.94mm
Gekrompen transparante buiten LED-display
,Eenvoudige installatie Buitendoor zichtbaar LED-display
,P6.94mm Buitendoorzichtig LED-display
Verhuur Buiten Transparent LED Display / Hoge transparantie / Gekrompen / Gemakkelijk te installeren en onderhouden / P6.94mm / 5000nits
GESCHIEDENIS
- Kleine pitch
Industrie minimale afstand buiten transparant display, hoge helderheid, en hoge vernieuwing.
- Hoge transparantie
De Commissie is van mening dat de Commissie de nodige maatregelen moet nemen om de interne markt te verbeteren.
- Gekrompen
Gekrompen, 90 graden
- Gemakkelijke installatie en onderhoud
handige installatie, snel onderhoud,Kan lampenkralen en chips repareren om schroot te verminderen!
Technische specificaties
| Productmodel: | P6.94 |
| Pixel Pitch: | 6.94mm |
| LED-type: | SMD1415 |
| Afmeting van de kast: | 1000 × 500 mm |
| Grootte van de module: | 500x125 mm |
| Gewicht van de kast: | 8 kg/paneel |
| Materiaal van de kast: | Aluminium |
| Rijtype: | 1/5 |
| Helderheid: | 4500-5000 nitten |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/240 W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- en achterdienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | F: IP65, R: IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hanging/stacking |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:120° |
| Werktemperatuur: | -40°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Installatie
Gekrompen installatie

90 graden Installatie

AANVRAAG

Vragen:
1V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: We zijn LED fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in LED industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
2V: Hoe zit het met de garantie?
A: We bieden ten minste 2 jaar garantie, en sommige producten kunnen 5 jaar garantie. Zelfs na de garantie, kunnen we nog steeds repareren product gratis, je hoeft alleen te betalen voor de verzendkosten.
3. V: Kun je mijn logo aanpassen op het LED-scherm?
A: Natuurlijk kunnen we uw logo afdrukken op PCB en LED-kast als u dat nodig heeft.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!