Ενοικίαση εξωτερικής διαφανούς οθόνης LED / υψηλής διαφάνειας / καμπυλωτής / εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση / P6.94mm
Τυλινή εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εύκολη εγκατάσταση Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P6.94mm
Ενοικίαση εξωτερικής διαφανούς οθόνης LED / υψηλής διαφάνειας / καμπυλωτής / εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση / P6.94mm / 5000nits
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Μικρή ΣΥΡΙΑ
Βιομηχανική ελάχιστη απόσταση εξωτερικής διαφανούς οθόνης, υψηλή φωτεινότητα και υψηλή ανανέωση.
- Υψηλή διαφάνεια
Η διαφάνεια είναι ασύγκριτη, το ποσοστό διαφάνειας θα μπορούσε να είναι από 35% έως 70%.
- ΚΟΡΒΕΙΑ
Κουρδισμένο, 90 μοίρες
- Εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση
εύκολη εγκατάσταση, γρήγορη συντήρηση,Μπορεί να επισκευάσει τις λάμπες και τα τσιπάκια μπροστά για να μειώσει το σκουπίδι!
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | P6.94 |
| Πίτσα των Pixel: | 6.94mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 kg/πλακέτο |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/5 |
| Φωτεινότητα: | 4500-5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/240 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -40°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εγκατάσταση
Στρογγυλή εγκατάσταση

90 βαθμοί Εγκατάσταση

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!