Dış Mekan P5.2-10.4 Şeffaf LED Ekran Ön Servis 1000×500mm 5000 nit
Açık Hava Şeffaf LED ekran
,P5.2-10.4 Şeffaf LED Ekran
Açık hava P5.2-10.4 Şeffaf LED Ekran Ön Hizmet 1000×500mm 5000 nit
Ürün Tanımı:
Şeffaf LED ekranları, büyük formatlı LED ekranlara etkili ve çekici bir alternatif sunar.Haritalandırılmış LED'de ilgili piksel renkleri görüntüleyerekBir cam perde duvarına entegre edildiğinde, bu etki özellikle güçlüdür.Tasarımcıların perakende binaları için ekran çözümleri sunmasına izin vermek, genel tasarımı etkilemeden cam binalara odaklanarak.
Özellikleri:
- Yüksek kontrast ve parlaklık:Ekstra esneklik, ağırlığı 8.5 Kg/m2'den daha az ve 25 mm'den daha ince. Kullanımı ve taşınması için çok uygun, taşıma ve montaj maliyetlerinde büyük tasarruf
- Dayanıklılık uzun ömür: Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık ve Yüksek Parlaklık:20-80% şeffaflık oranı, cam duvar montajı için uygundur;>6500 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 60 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, bina inşası, hükümet kurumları, ticaret fuarı, fuarı, sergi, basın toplantısı, havaalanları, oteller, iç,İstasyon bekleme alanı, kapalı stadyum ve çeşitli kamu tesisleri vb.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
A1: 100% fabrika. 10 yıldan fazla üretim deneyimi var. OEM & ODM siparişi sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.
S2: Neden Visual World'den satın alıyorsunuz?
A2: Istikrarlı ve güvenilir kalite, verimli ve profesyonel müşteri hizmetleri, rekabetçi fabrika fiyatı, hızlı teslim süresi.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Sipariş miktarına ve mevsimine göre 7-15 gün.
S4: Sertifika var mı?
A4: Ürünlerimizin Patent numarası, CE ve ROHS sertifikası var, diğer sertifikalara ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
S5: Ödeme süresi nedir?
A5: T / T, Western Union, PayPal, Kredi kartı vb. kabul ediyoruz.
S6: Garanti ne kadar sürer?
A6: Bir yıl, iki yıl, üç yıl garanti veya hizmetten sonra ömür boyu.
Normal garanti 1 yıl, herhangi bir özel istek lütfen bizimle iletişime geçin.
S7: Nasıl sipariş verilir?
A7: Lütfen bize sorgularınızı gönderin veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Satış temsilcimiz 24 saat çevrimiçi.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!