Şeffaf Dış LED Ekranı OLED Dış Küçük Pitch Şeffaf Ekranı
OLED açık açık ekran
,Küçük Pitch açık açık ekran
,Şeffaf Dış LED Ekranı
LED dış küçük mesafe şeffaf ekran, LED şeffaf dans kiralama ana ekran, 3D dış şeffaf ekran
Dış açık LED Ekranı / Karbon lif Kiralık LED Ekranı / Yüksek şeffaflık / Su geçirmez ve rüzgar karşıtı
Özellikler
- Küçük PITCH
Endüstri minimum aralıklı açık açık ekran, yüksek parlaklık ve yüksek tazeleme.
- Yüksek Şeffaflık
Eşsiz bir şeffaflık, şeffaflık oranı %35'ten %70'e kadar olabilir.
- Eğilmiş
Eğilmiş, 90 derece
- Kolay kurulum ve bakım
kolay kurulum, hızlı bakım,Çöpü azaltmak için ön tarafta lamba boncuklarını ve çiplerini tamir edebilir!
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.47-6.94 |
| Piksel Pitch: | 3.47-6.94mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8 kg/kabine |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 10 |
| Parlaklık: | 4500-5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/240 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Kurulum
Kavisli Kurulum

90 derece Kurulum

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!