Διαφανής εξωτερική οθόνη LED OLED εξωτερική οθόνη μικρής πλάκας διαφανής οθόνη
Εξωτερική διαφανής οθόνη οθόνης OLED
,Μικρή διαφανής οθόνη οθόνης
,Διαφανής εξωτερική οθόνη LED
Εξωτερική διαφανής οθόνη οθόνης LED μικρού διαστήματος, διαφανής οθόνη οθόνης LED για ενοικίαση χορού, 3D εξωτερική διαφανής οθόνη οθόνης
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED / Οθόνη LED ενοικίασης από ανθρακονήματα / Υψηλή διαφάνεια / Αδιάβροχη και ανθεκτική στον άνεμο
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Μικρή ΣΥΡΙΑ
Βιομηχανική ελάχιστη απόσταση εξωτερικής διαφανούς οθόνης, υψηλή φωτεινότητα και υψηλή ανανέωση.
- Υψηλή διαφάνεια
Η διαφάνεια είναι ασύγκριτη, το ποσοστό διαφάνειας θα μπορούσε να είναι από 35% έως 70%.
- ΚΟΡΒΕΙΑ
Κουρδισμένο, 90 μοίρες
- Εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση
εύκολη εγκατάσταση, γρήγορη συντήρηση,Μπορεί να επισκευάσει τις λάμπες και τα τσιπάκια μπροστά για να μειώσει το σκουπίδι!
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | P3.47-6.94 |
| Πίτσα των Pixel: | 3.47-6.94mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 kg/κατασκευή |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/10 |
| Φωτεινότητα: | 4500-5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/240 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -40°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εγκατάσταση
Στρογγυλή εγκατάσταση

90 βαθμοί Εγκατάσταση

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.