Transparante buiten LED-scherm OLED-scherm
OLED-doorzichtig scherm voor buiten
,Kleine toonhoogte buitenshuis transparant scherm
,Doorzichtig buitenscherm met LED
Doorzichtig LED-scherm met een kleine toonhoogte, doorzichtig LED-scherm voor dansverhuur, 3D-scherm
Buitendoorzichtig LED-scherm / Verhuur van koolstofvezel LED-scherm / Hoog transparantie / Waterdicht en winddicht
GESCHIEDENIS
- Kleine pitch
Industrie minimale afstand buiten transparant display, hoge helderheid, en hoge vernieuwing.
- Hoge transparantie
De Commissie is van mening dat de Commissie de nodige maatregelen moet nemen om de interne markt te verbeteren.
- Gekrompen
Gekrompen, 90 graden
- Gemakkelijke installatie en onderhoud
handige installatie, snel onderhoud,Kan lampenkralen en chips repareren om schroot te verminderen!
Technische specificaties
| Productmodel: | P3.47-6.94 |
| Pixel Pitch: | 3.47-6.94mm |
| LED-type: | SMD1415 |
| Afmeting van de kast: | 1000 × 500 mm |
| Grootte van de module: | 500x125 mm |
| Gewicht van de kast: | 8 kg/kast |
| Materiaal van de kast: | Aluminium |
| Rijtype: | 10/1 |
| Helderheid: | 4500-5000 nitten |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/240 W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- en achterdienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | F: IP65, R: IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hanging/stacking |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:120° |
| Werktemperatuur: | -40°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Installatie
Gekrompen installatie

90 graden Installatie

AANVRAAG

Vragen:
1V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: We zijn LED fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in LED industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
2V: Hoe zit het met de garantie?
A: We bieden ten minste 2 jaar garantie, en sommige producten kunnen 5 jaar garantie. Zelfs na de garantie, kunnen we nog steeds repareren product gratis, je hoeft alleen te betalen voor de verzendkosten.
3. V: Kun je mijn logo aanpassen op het LED-scherm?
A: Natuurlijk kunnen we uw logo afdrukken op PCB en LED-kast als u dat nodig heeft.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!