Etkileşimli oyunlar Dans Yeri LED Ekranı
,P3.9 Dans katı LED ekranı
,Alüminyum Kabine dans katı LED ekran
P3.9 Dans Yeri LED Ekranı Altın Kabinesi ile interaktif oyunlar
Açıklama:
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma ve dayanıklılık ile alışveriş merkezlerinde, ilgi alanlarında ve tema parklarında zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.Interaktif oyunlar veya efektler gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
Özellikleri:
- İnteraktif zemin
- SÜRÜK DURMAK
- Yüksek yük taşıması
- İyi ısı dağılımı
- İKİ BİLGİ TİPİ


Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 12 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 2000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | İç / Dış Kullanım |
| IP derecesi: | Ön:IP65, arka:IP43 |
| Yenilenme Hızı: | 1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Yer düzeltme / kiralama |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:120°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama alanı:
Zemin video duvarı
Alışveriş merkezi
Müze
Spor oyunu stadyumu
Tema parkları
DENEYİN:

Satış sonrası hizmet:
- Gönderi durumunun izlenmesi.
- Gönderi belgesi
- Ürün kullanım kılavuzu
- Kurulum talimatları ve hatırlatmalar
- Panel ve modül onarımı
Sıkça sorulan sorular:
S1: MOQ Gereksiniminiz var mı?
A1: MOQ'umuz yok, 1 pcs,5pcs veya 10 pcs veya daha fazlasını satın alabilirsiniz.
S2: Dosyalarımı LED Ekranına nasıl yüklerim?
A2: Dosyalar NovaStar üzerinden yüklenebilir.
S3: Kontrol yazılımı ücretsiz mi indiriliyor?
A3: Kontrol yazılımı ücretsiz olarak indirilebilir, kurulması ve çalıştırılması kolaydır.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!