Π3.9 Ηλεκτρονική οθόνη LED για χώρο χορού Διαδραστικά παιχνίδια με αλουμινένιο ντουλάπι χύτευσης
Διαδραστικά παιχνίδια LED οθόνη
,P3.9 Οθόνη LED για την πίστα χορού
,Αλουμινένιο ντουλάπι χώρο χορού LED οθόνη
Π3.9 Ηλεκτρονική οθόνη LED για χώρο χορού Διαδραστικά παιχνίδια με αλουμινένιο ντουλάπι χύτευσης
Περιγραφή:
Η σειρά F-DANCER LED οθόνης δαπέδου έχει σχεδιαστεί ειδικά για χρήση στο πάτωμα σε εμπορικά κέντρα, ενδιαφέροντα και θεματικά πάρκα με υψηλή αντοχή φορτίου και αντοχή.Διαδραστικά παιχνίδια ή εφέ μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις πραγματικές εφαρμογές.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ:
- Διαδραστικό πάτωμα
- ΣΤΟΥΡΧΗ ΑΝΑΒΑΣΙΜΑΤΗ
- Υψηλό φορτίο
- Καλή διάσπαση θερμότητας
- Δύο τύποι εγκαταστάσεων


ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΕΣ:
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921, 3 σε 1 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500x500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 12 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 2000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 600/210 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους/έξω |
| Αξιολόγηση IP: | εμπρός:IP65, πίσω:IP43 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Φτιάξη δαπέδου/ενοικίαση |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:120°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Χώρος εφαρμογής:
Τοίχος βίντεο δαπέδου
Εμπορικό κέντρο
Μουσείο
Στάδιο αθλητικών αγώνων
Θεματικά πάρκα
ΥΠΟΘΕΣΗ:

Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Παρακολούθηση της κατάστασης αποστολής
- έγγραφα αποστολής που παρέχουν:
- Οδηγία χρήσης του προϊόντος
- Οδηγίες εγκατάστασης και υπενθυμίσεις
- Επισκευή πάνελ και ενότητες
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Έχετε απαίτηση MOQ;
Α1: Δεν έχουμε MOQ, μπορείτε να αγοράσετε 1pcs, 5pcs ή 10pcs ή περισσότερο.
Ε2: Πώς ανεβάζω τα αρχεία μου στην οθόνη LED;
Α2: Τα αρχεία μπορούν να μεταφορτωθούν μέσω της NovaStar.
Ε3: Είναι το λογισμικό ελέγχου δωρεάν λήψη;
Α3: Το λογισμικό ελέγχου είναι δωρεάν για λήψη, είναι εύκολο να εγκατασταθεί και να λειτουργήσει.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!