P3.9 LED-scherm op de dansvloer Interactieve games met aluminiumkasten
Interactieve games Dansvloer LED-display
,P3.9 LED-scherm op de dansvloer
,Aluminiumkasten met LED-display op dansvloer
P3.9 LED-display op de dansvloer Interactieve spelletjes met aluminiumkasten
Beschrijving:
De F-DANCER-serie LED-vloerdisplay is speciaal ontworpen voor vloergebruik in winkelcentra, interessegebieden en pretparken met een hoge draagkracht en duurzaamheid.Interactieve games of effecten kunnen worden aangepast aan de werkelijke toepassingen.
GEMEENSTELEN:
- Interactieve vloer
- Sterke duurzaamheid
- Hoogbelastingslagers
- Goed warmteverspreiding
- TWEE INSTALLATIETYPS


De technische specificaties:
| Productmodel: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| LED-type: | SMD1921, 3 in 1 |
| Afmeting van de kast: | 500x500 mm |
| Grootte van de module: | 250 x 250 mm |
| Gewicht van de kast: | 12 kg |
| Materiaal van de kast: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Rijtype: | Gezondheid, 1/16 |
| Helderheid: | 2000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 600/210 W/m2 |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen/buiten |
| IP rating: | voorzijde:IP65, achterzijde:IP43 |
| Hernieuwingsfrequentie: | 1920 Hz |
| Typ van installatie: | Verhuur van vloeren |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:120°; V:120° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Vermelding van de aanvrager:
Videowand van de vloer
Winkelcentrum
Museum
Sportstadion
Vermaakparken
Het geval:

Naverkoopservice
- Verzendingsstatus volgen.
- Verzenddocumenten waarin
- Gebruikershandleiding
- Installatie-instructies en -herinnering
- reparatie van panelen en modules
Vragen:
Q1: Heeft u MOQ vereiste?
A1: We hebben geen MOQ, u kunt 1pcs, 5pcs of 10pcs of meer kopen.
V2: Hoe upload ik mijn bestanden naar het LED-display?
A2: Bestanden kunnen via NovaStar worden geüpload.
V3: Is de besturingssoftware gratis te downloaden?
A3: De besturingssoftware is gratis te downloaden, eenvoudig te installeren en te bedienen.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!