Kapalı Sahne Kiralama LED Ekran Karbon Fiber P3.9 Tüy Ağırlık
P3.9 Sahne Kiralama LED Ekranı
,Karbon Fiber Sahne Kiralama LED Ekranı
Karbon Fiber P3.9 Tüy gibi ağırlık İç mekan Sahne Kiralama LED Ekran
Ürün Tanımı:
Karbon lif iskeleti, özel kilit ve yardımcı ekipman, tamamen kolay bir şekilde yüklenir ve sökülür, sahne kiralama veya sabit kurulum olarak kullanılabilir.
Özellikleri:
- Karbon malzemesi:Led panel çerçevesi karbon malzemeden yapılmıştır.
- Tüy gibi ağırlık:Her dolapta 7 kg (15.5 lbs) ve kare metre başına 15 kg (33 lbs) ile kolay taşıma ağırlığı.
Alışkanlıklı mattan dökme led dolabından çok daha az ağırlıkta.
- Tek kişilik kurulum:Manyetik LED modülleri ve akıllı kilit sistemi ile donatılmış bir teknisyen, ekranı kolayca kurup çıkarabilir.
- Koruyucu tasarım:Panelin kenarları ve köşelerindeki LED'yi korumak için geri çekilebilir koruyucu kapaklar.
- Ön ve arka servis:LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Sahne Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.91 mm |
| LED Tipi: | SMD 2020 |
| Kabin boyutu: | 500×1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 7.5kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 800-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/140 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP43 (Nano kaplama) |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Başvurular ve dava:
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam


Karşılaştır:



Ambalaj ve Nakliye:
Ürünleriniz iyi korunacak ve paketlenmiş olacak, daha sonra ihtiyacınıza göre gemi, hava veya ekspres yoluyla size en kısa sürede gönderilecektir.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Neden Yeşil Görsel Dünyayı seçtiniz?
A1: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
Görsel Dünya = Kalite Güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca Hızlı Gemi + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S2: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A2: Ürünlerimiz iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S3: Görüş ve fiyatta büyük farklılıklar var mı?
A3: Evet. Piksel mesafesi ne kadar yakınsa, ekran daha net görülebilir ve fiyat nispeten yüksektir.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!