Indoor Stage Rental LED Display Carbon Fiber P3.9 Veer als gewicht
P3.9 LED-scherm voor stagehuur
,LED-scherm van koolstofvezel
Carbon Fiber P3.9 Lichtgewicht Indoor Stage Huur LED Display
Productbeschrijving:
Koolstofvezel skelet, aangepaste vergrendeling en hulpapparatuur, absoluut eenvoudig te monteren en te demonteren, kan worden gebruikt als podiumverhuur of vaste installatie.
Kenmerken:
- Koolstofmateriaal: Led paneelframe is gemaakt van koolstofmateriaal. Prachtige textuur met hoge sterkte.
- Veerachtig gewicht: Gemakkelijk te dragen gewicht met 7 kg (15,5 lbs) per kast, 15 kg (33 lbs) per m².
Veel minder gewicht dan een gewone gegoten led-kast.
- Installatie door één persoon: Uitgerust met magnetische led-modules en een slim vergrendelingssysteem, kan één technicus het scherm moeiteloos installeren of verwijderen.
- Beschermend ontwerp: Intrekbare beschermkappen om de leds te beschermen aan de randen en hoeken van het paneel.
- Service voor- en achterkant: Led-modules en stroomkasten kunnen van de voor- of achterkant worden verwijderd. Eén past bij verschillende soorten projectinstallatievereisten.
Technische parameters:
| Technische parameters | Huur LED Stage Display |
| Pixelafstand: | 3,91 mm |
| LED-type: | SMD 2020 |
| Afmetingen kast: | 500×1000mm |
| Modulegrootte: | 250x125 mm |
| Gewicht kast: | 7,5 kg |
| Kastmateriaal: | Koolstofvezel |
| Aandrijvingstype: | 1/16 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Max/Gem. vermogen: | 400/140 W/m² |
| Onderhoud: | Service achterkant |
| IP-classificatie: | IP43 (Nano coating) |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging/stapeling |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen en cases:
Touringproducties
Festivals
Binnen- en buitenevenementen
Sportevenementen
Binnen- en buitenreclame


Vergelijken:



Verpakking en verzending:
Uw producten worden goed beschermd en verpakt, en worden dan zo snel mogelijk naar u verzonden per schip, lucht of express, afhankelijk van uw wensen.

FAQ:
V1: Waarom kiezen voor Green Visual World?
A1: Hoe te selecteren = Hoge kwaliteit + Strikte kwaliteitscontrole + Verouderingstijd + Snelle verzendtijd + Professioneel & Snel antwoord + Risicovrij
Visual World = Gegarandeerde kwaliteit + 5 stappen Strikte QC + 72 uur verouderingstijd + Verzenden zo snel als we kunnen + Superieure 99,8% klanttevredenheid + 2 jaar garantie.
V2: Wat voor soort LED-display biedt u aan?
A2: Onze producten omvatten LED full color display voor binnen en buiten, Rental LED Display, LED reclamedisplay, LED stage display, LED onregelmatige vorm display, vrachtwagen mobiele led display, LED sports display, LED verkeersinformatiedisplay etc.
V3: Zijn er grote verschillen in visie en prijs?
A3: Ja. Hoe dichter de pixelafstand, hoe duidelijker het beeldscherm te zien is, en de prijs is relatief hoog.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!