Εσωτερική σκηνή ενοικίαση LED οθόνη Φύλη άνθρακα P3.9 Φτερό σαν βάρος
P3.9 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής
,Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής από ανθρακονήματα
Φύλλα άνθρακα P3.9 Φτερό σαν βάρος Εσωτερική σκηνή ενοικίαση LED οθόνη
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο σκελετός από ανθρακονήματα, η προσαρμοσμένη κλειδαριά και ο βοηθητικός εξοπλισμός, που είναι απολύτως εύκολο να συναρμολογηθούν και να αποσυναρμολογηθούν, μπορούν να χρησιμοποιηθούν είτε ως ενοικίαση σκηνής είτε ως σταθερή εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά:
- Υλικό άνθρακα: Το πλαίσιο της οθόνης LED είναι κατασκευασμένο από υλικό άνθρακα.
- Φτερό σαν βάρος:Εύκολο να μεταφέρετε βάρος με 7kg (15.5lbs) ανά ντουλάπι, 15kg (33lbs) ανά τετραγωνικό μέτρο.
Πολύ λιγότερο βάρος από το συνηθισμένο ντουλάπι με καθοδήγηση.
- Εγκατάσταση από ένα άτομο: Εξοπλισμένη με μαγνητικές μονάδες LED και σύστημα έξυπνης κλειδαριάς, ένας τεχνικός μπορεί να εγκαταστήσει ή να αφαιρέσει την οθόνη χωρίς προσπάθεια.
- Προστατευτική σχεδίαση:Ανασυγκεντρώσιμα προστατευτικά κάλυμμα για την προστασία του LED στις άκρες και στις γωνίες του πάνελ.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω: Οι μονάδες LED και τα κουτιά ισχύος μπορούν να αφαιρεθούν από την εμπρός ή την πίσω πλευρά.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης σκηνής LED ενοικίασης |
| Πίτσα των Pixel: | 30,91 mm |
| Τύπος LED: | Επενδύσεις |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 7.5 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Φύλλα άνθρακα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 400/140 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | IP43 (Παλύψη με νανοστρώματα) |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Αιτήσεις και περίπτωση:
Επισκεπτικές παραγωγές
Φεστιβάλ
Εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Αθλητικά γεγονότα
Διαφήμιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων


Συγκρίνετε:



Συσκευή και αποστολή:
Τα προϊόντα σας θα είναι καλά προστατευμένα και συσκευασμένα, στη συνέχεια θα αποσταλούν σε σας το συντομότερο δυνατό με πλοίο, αεροπορικό ή ταχεία σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Γιατί να επιλέξετε τον Πράσινο Οπτικό Κόσμο;
Α1: Πώς να επιλέξετε = Υψηλή ποιότητα + αυστηρός έλεγχος ποιότητας + χρόνος γήρανσης + γρήγορος χρόνος αποστολής + επαγγελματική και γρήγορη απάντηση + χωρίς κίνδυνο
Οπτικός κόσμος = Διαβεβαιωμένη ποιότητα + 5 βήματα αυστηρό QC + 72 ώρες χρόνος γήρανσης + Ναυτιλία όσο πιο γρήγορα μπορούμε + Εξαιρετική 99.8% ικανοποίηση πελατών + 2 χρόνια εγγύηση.
Ε2: Τι είδους οθόνη LED προσφέρετε;
Α2: Τα προϊόντα μας καλύπτουν οθόνες LED πλήρους χρώματος για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, οθόνες LED ενοικίασης, οθόνες LED διαφήμισης, οθόνες LED σκηνής, οθόνες LED ακανόνιστου σχήματος, οθόνες LED φορτηγών,Εμφάνιση LED αθλητικών προγραμμάτων, LED οθόνη πληροφόρησης κυκλοφορίας κλπ.
Ε3: Υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο όραμα και την τιμή;
Α3: Ναι. Όσο κοντινότερη είναι η απόσταση των pixel, τόσο πιο καθαρή είναι η οθόνη και η τιμή είναι σχετικά υψηλή.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!