P2.85 Mıknatıslı Montajlı 45° Tasarımlı Akıllı Dışarı Sabit LED Ekranı
Akıllı Dışarı Sabit LED Ekranı
,P2.85 Dışarıdaki Sabit LED Ekran
P2.85 Akıllı Dış Mekan Sabit LED Ekran 45° Manyetik Montaj Tasarımı
Ürün Açıklaması:
320x320mm Akıllı LED modül / Modüler Tasarım /daha az ağırlık, yüksek koruma, kolay kurulum / IP67 koruma seviyesi, su geçirmez ve tuzlanmaya karşı dayanıklı / Montajı, kurulumu ve bakımı kolay /Sinyal ve güç kablosu hepsi bir arada.
Ürün Hızlı Detayları
1. Döküm alüminyum
2. Ön bakım
3. Güç kutusu entegrasyonu
4. İçbükey/dışbükey duvar
5. 2'si 1 arada iletim kablosu
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | AKILLI BLOK |
| Piksel Aralığı: | 2.85 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Piksel Yoğunluğu: | 62500 nokta/m² |
| Kabin Boyutu: | 320x320mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 80*80 |
| Modül Ağırlığı: | 1.54 kg |
| Modül+Çerçeve Ağırlığı: | 2.22 kg |
| Modül Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP67 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%80 RH |
ÖZELLİKLER
Visual World AKILLI BLOK serisi entegre led modülü iç/dış mekan kullanımı için özelleştirilmiştir. Yüksek hassasiyetli ve su geçirmez modüller, manyetik ön erişim, içbükey/dışbükey ekran yapmak için 45° modül kenarları, güç ve sinyalin senkron iletimi, daha az dağınık kablo, iyi ısı dağılımı. Yüksek parlaklık ve mükemmel görsel performans.

- DÖKÜM ALÜMİNYUM
CNC döküm alüminyum çerçeve, güçlü ve dayanıklı. Güç kutusundaki ısı emici tasarımı ısı dağılımını hızlandırır.

- ÖN BAKIM
Manyetik led modüller modül çerçevesine sıkıca bağlanır. Bağlantıyı sıkılaştırmak için isteğe bağlı bir emniyet ipi bulunur.

- GÜÇ KUTUSU ENTEGRASYONU
Güç kaynağı, alıcı kart ve hub, 320x320mm modüle entegre edilmiştir, bu da modülün tek bir panel olarak kullanılabilmesini sağlar.

- EĞRİ VİDEO DUVAR
Modülün kenarları 45° eğimli kenar işlemidir. Bu, modülün 90° düz bir köşe, içbükey/dışbükey video duvarı oluşturmasını sağlar.

- 2'si 1 ARADA İLETİM KABLOSU
Özelleştirilmiş 2'si 1 arada kablo ve su geçirmez konektörler, güç ve sinyalin aynı anda iletilmesini sağlar.
KURULUM YÖNTEMİ

UYGULAMA ALANI
- Mağaza rehber masası
- Park girişi
- Galeri vitrini
- Mağaza ön cephesi
- Yay video duvarı

Satış öncesi hizmet:
- Sorulara 24 saat içinde yanıt verilir.
- Pazar araştırması ve tahminleri.
- Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler.
- Veri sayfaları ve numuneler sağlandı.
- Özel paketleme ve fabrika ziyaretleri gibi ek hizmetler.
Satış içi hizmet:
- Üretimin sürekli takibi.
- İstek üzerine üretim fotoğrafları ve videoları.
- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası hizmet:
- Şikayetler 24 saat içinde ele alındı.
- 48 saat içinde bakım rehberliği ve çözümleri.
- 24 aylık garanti.
- Ücretsiz teknisyen eğitimi.
- Ücretsiz belgeler: kurulum kılavuzu, yazılım kılavuzu, bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si.
SSS
S1: Bazı numune siparişlerini kabul edebilir misiniz?
C1: Evet, numune siparişi kalite kontrolü ve pazar testi için kabul edilebilir.
S2: Herhangi bir garanti var mı?
C2: Tüm ürünler için iki yıllık garanti.
S3: Navlun maliyeti nedir?
C3: Nakliye maliyeti farklı ağırlıklara bağlıdır. Ayrıntılı miktarlarınıza göre en ucuz ve en güvenli yolu seçeceğiz.
S4: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl çalışıyor?
C4: Kalite önceliktir. Her ürün, paketleme ve sevkiyattan önce tamamen monte edilecek ve dikkatlice test edilecektir.
S5: Ürün bir logoyla özelleştirilebilir mi?
C5: Elbette. Logo özelleştirmesini kabul ediyoruz, lütfen üretimden önce logo tasarım detaylarını ekibimizle bilgilendirin ve onaylayın.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!