Π2.85 Έξυπνη εξωτερική σταθερή οθόνη LED 45° με μαγνητική τοποθέτηση
Έξυπνη εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,P2.85 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
Π2.85 Έξυπνη εξωτερική σταθερή οθόνη LED 45° με μαγνητική τοποθέτηση
Περιγραφή του προϊόντος:
320x320mm έξυπνη μονάδα LED / Μοδική σχεδίαση /Λιγότερο βάρος, υψηλή προστασία, εύκολη εγκατάσταση/ Επίπεδο προστασίας IP67, αδιάβροχο και αντιαλμικό / Εύκολη συναρμολόγηση, εγκατάσταση και συντήρηση /Σήμα και καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας όλα σε ένα.
Σύντομες λεπτομέρειες για το προϊόν
1Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8528
2Φροντίδα εμπρός
3Ενσωμάτωση του κιβωτίου ισχύος
4. Κονκάφιος/κονβικός τοίχος
5. καλώδιο μετάδοσης 2 σε 1
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | SMART BLOCK |
| Πίτσα των Pixel: | 20,85 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 62500 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλάπι: | 320x320 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 80*80 |
| Βάρος της μονάδας: | 10,54 κιλά |
| Μοντέλο+βάρος σχήματος: | 2.22 κιλά |
| Υλικό της μονάδας: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -30°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% έως 80% RH |
Ειδικά χαρακτηριστικά
Η σειρά Visual World SMART BLOCKΗ ενσωματωμένη μονάδα LED είναι προσαρμοσμένη για εσωτερική/εξωτερική χρήση.Σύγχρονη μετάδοση ισχύος και σήματοςΚαλύτερη φωτεινότητα και εξαιρετική οπτική απόδοση.

- ΑΛΥΜΙΝΙΟ
Το σχεδιασμό απορρίπτη θερμότητας στο κουτί ισχύος επιταχύνει την απώλεια θερμότητας.

- ΥΠΟΘΡΗΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Οι μαγνητικά καθοδηγούμενες μονάδες συνδέονται στενά με το πλαίσιο της μονάδας.

- Ενσωμάτωση POWERBOX
Η παροχή ρεύματος, η κάρτα λήψης και ο κόμβος είναι ενσωματωμένοι στη μονάδα 320x320mm, καθιστώντας τη μονάδα δυνατό να χρησιμοποιηθεί ως ένα ενιαίο πάνελ.

- ΚΟΝΚΡΟΥΜΕΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥΙΟ
Οι άκρες της μονάδας είναι 45° με καμπύλη, η οποία επιτρέπει στην μονάδα να κατασκευάσει μια 90° ευθεία γωνία, κοίλο/εξογκωμένο βίντεο τοίχο.

- ΔΙΑ-ΣΕ-ΜΙΝΑ καλώδιο μετάδοσης
Προσαρμοσμένα 2 σε 1 καλώδια και αδιάβροχα συνδέσμους εξασφαλίζουν την ταυτόχρονη μετάδοση της ισχύος και του σήματος.
Μέθοδος εγκατάστασης

Χώρος εφαρμογής
- Γραφείο οδηγού καταστήματος
- Εισόδου του πάρκου
- Βιτρίνα της γκαλερί
- Βιτρίνα των καταστημάτων
- Τοίχος βίντεο τόξου

Υπηρεσία πριν από την πώληση:
- Οι ερωτήσεις απαντώνται εντός 24 ωρών.
- Έρευνα αγοράς και προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις με βάση τις ανάγκες των πελατών.
- Παρέχθηκαν φύλλα δεδομένων και δείγματα.
- Πρόσθετες υπηρεσίες όπως ειδική συσκευασία και επισκέψεις εργοστασίου.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
- Συνεχή παρακολούθηση της παραγωγής.
- Φωτογραφίες και βίντεο της παραγωγής κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Οι καταγγελίες αντιμετωπίστηκαν εντός 24 ωρών.
- Οδηγίες συντήρησης και λύσεις εντός 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
- Δωρεάν έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε κάποιες παραγγελίες δείγματος;
Α1: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή για έλεγχο ποιότητας και δοκιμή αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Απάντηση: Εγγύηση δύο ετών για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Ποιο είναι το κόστος μεταφοράς;
Α3: Το κόστος αποστολής εξαρτάται από διαφορετικά βάρη. Θα επιλέξουμε τον φθηνότερο και ασφαλέστερο τρόπο σύμφωνα με τις λεπτομερείς ποσότητες σας.
Ε: Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α4: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Κάθε προϊόν θα συναρμολογηθεί πλήρως και θα δοκιμαστεί προσεκτικά πριν από τη συσκευασία και την αποστολή.
Ε: Μπορεί το προϊόν να προσαρμοστεί με λογότυπο;
Α5: Σίγουρα είναι. Δεχόμαστε προσαρμογή λογότυπου, παρακαλώ ενημερώστε και επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες σχεδιασμού λογότυπου με την ομάδα μας πριν από την παραγωγή.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!