P2.85 Smart Outdoor Fixed LED Screen 45° Design Met Magnetische Montage
Smart Outdoor Fixed LED-scherm
,P2.85 Vaste LED-scherm buiten
P2.85 Smart Outdoor vast LED-scherm 45 ° ontwerp met magnetische montage
Productbeschrijving:
320x320mm slimme LED-module / modulair ontwerp /minder gewicht, hoge bescherming, eenvoudig te installeren/ IP67-beschermingsniveau, waterdicht en zoutbestendig / Eenvoudig te monteren, installeren en onderhouden /Signaal- en stroomkabel in één.
Snelle productdetails
1. Spuitgieten van aluminium
2. Onderhoud voorkant
3. Integratie van de powerbox
4. Holle/bolle wand
5. 2-in-1 transmissiekabel
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Productmodel: | SLIM BLOK |
| Pixelhoogte: | 2,85 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Pixeldichtheid: | 62500 punten/m² |
| Kastgrootte: | 320x320mm |
| Moduleresolutie: | 80*80 |
| Modulegewicht: | 1,54 kg |
| Module+framegewicht: | 2,22 kg |
| Modulemateriaal: | Spuitgieten van aluminium |
| Rijtype: | 1/16 |
| Helderheid: | 5000 nits |
| Max./gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontservice |
| Omgeving: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophangen |
| Grijsschaal: | 16 bits |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Operationele temperaturen: | -30℃~+60℃ |
| Operationele vochtigheid: | 10%~80% relatieve vochtigheid |
FUNCTIES
Visual World SMART BLOCK-seriegeïntegreerde ledmodule is aangepast voor gebruik binnen en buiten. Hoge precisie en waterdichte modules, magnetische toegang aan de voorkant, 45° moduleranden om een concaaf/convex scherm te maken, synchrone overdracht van stroom en signaal, minder rommelige kabels, goede warmteafvoer. Hoge helderheid en uitstekende visuele prestaties.

- DIECASTEREN VAN ALUMINIUM
CNC-gegoten aluminium frame, sterk en duurzaam. Het koellichaamontwerp bij de powerbox versnelt de warmteafvoer.

- VOORONDERHOUD
Magnetische ledmodules verbinden zich sterk met het moduleframe. Optioneel is een veiligheidstouw om de verbinding strakker te maken.

- POWERBOX-INTEGRATIE
De voeding, ontvangstkaart en hub zijn geïntegreerd in de 320x320mm module, waardoor de module als één paneel kan worden gebruikt.

- GEBOGEN VIDEOWAND
De randen van de module zijn 45° afgeschuind. Hierdoor kan de module een 90° rechte hoek, concave/convexe videowall bouwen.

- 2-in-1 TRANSMISSIEKABEL
Op maat gemaakte 2-in-1-kabel en waterdichte connectoren zorgen voor gelijktijdige overdracht van stroom en signaal.
INSTALLATIEMETHODE

TOEPASSINGSGEBIED
- Winkelgids bureau
- Ingang park
- Galerij vitrine
- Verkooppunten winkelpui
- Boog videowall

Voorverkoopservice:
- Vragen worden binnen 24 uur beantwoord.
- Marktonderzoek en prognoses.
- Maatwerkoplossingen gebaseerd op de behoeften van de klant.
- Er werden datasheets en monsters verstrekt.
- Aanvullende diensten zoals verpakking op maat en fabrieksbezoeken.
Service bij verkoop:
- Continue monitoring van de productie.
- Foto's en video's van de productie op aanvraag.
- Gratis reserveonderdelen.
Service na verkoop:
- Klachten werden binnen 24 uur afgehandeld.
- Onderhoudsbegeleiding en oplossingen binnen 48 uur.
- 24 maanden garantie.
- Gratis technische opleiding.
- Gratis documenten: installatiehandleiding, softwarehandleiding, onderhoudsgids en software-cd voor het besturingssysteem.
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Kunt u enkele voorbeeldbestellingen accepteren?
A1: Ja, de monsterbestelling is acceptabel voor kwaliteitscontrole en markttest.
Q2: Is er enige garantie?
A2: Twee jaar garantie op alle producten.
Q3: Wat zijn de vrachtkosten?
A3: De verzendkosten zijn afhankelijk van verschillende gewichten. We zullen de goedkoopste en veiligste manier kiezen op basis van uw gedetailleerde hoeveelheden.
Vraag 4: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A4: Kwaliteit is een prioriteit. Elk product wordt volledig gemonteerd en zorgvuldig getest voordat het wordt verpakt en verzonden.
Vraag 5: Kan het product worden aangepast met een logo?
A5: Dat is het zeker. Wij accepteren logo-aanpassing. Informeer en bevestig de details van het logo-ontwerp met ons team vóór de productie.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!