P5.71 Dış mekan sabit LED ekranı 960x960mm Kabine Alüminyum profilli malzeme
P5.71 Dış Yerleşik LED Ekranı
,960x960mm Dış Yerleşik LED Ekranı
P5.71 Dış Mekan Sabit LED Ekran 960x960mm Kabin Alüminyum Profil Malzemesi
Ürün Açıklaması:
P5.71 Dış Mekan Sabit LED Ekrandış mekan ortamları için özel olarak tasarlanmış sağlam ve yüksek performanslı bir çözümdür. 960x960mm kabin boyutuna sahip bu ekran modülü, hem güç hem de hafiflik sağlayan bir alüminyum döküm çerçeve ile üretilmiştir ve çeşitli dış mekan uygulamaları için ideal bir seçimdir.
Özellikler:
- Çift portlu modül:Modüllerin bağlantı için 2 portu vardır ve her ikisi de kullanılabilir, böylece kurulum veya onarım yaparken sağ ve sol tarafı seçmek zorunda kalmazsınız.
- Ön ve arka servis:Modül ve güç kutusuna ön veya arka taraftan erişilebilir, kullanımı kolaydır ve farklı proje koşullarını karşılar.
- Su geçirmez:Dış mekan kullanımı için IP66 koruma seviyesine kadar. Dayanıklı ve kararlı.
- Hızlı ısı dağılımı:Tüm çerçeve alüminyum profilden yapılmıştır ve modüller için kapalı bir yapı yoktur. Isının çerçeve ve modülün kendisinden geçmesini sağlayın, led ekranın ömrünü uzatın.
- Sert bağlantı:Modüller, kablolar olmadan iletişim kurmak için doğrudan hub kartına bağlanır. Kullanışlı ve hızlı, doğru konumlandırma, kablo düzenlemesi gerekmez.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dış Mekan Sabit LED Ekran |
| Ürün Modeli: | FIA-Dış Mekan |
| Piksel Aralığı: | 5.71 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin Boyutu: | 960x960 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 168*168 piksel |
| Modül Boyutu: | 480x320 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 84*56 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 2x3=6 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 30625 nokta/m² |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum profil |
| Kabin Rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürme Tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 600/170 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP66 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
- Otoyol reklam panosu
- Direk LED duvarı
- dış mekan reklamcılığı
- Yol kenarı afişi
- Spor stadyumu

SSS:
S1: Ne tür bir ekran sağlıyoruz?
A1: İç/dış mekan/kiralama/sabit LED ekran/Zemin LED Ekranı/İnce Piksel Aralığı LED Ekranı/Düzensiz LED ekran seçeneklerimiz mevcuttur.
S2: LED ekran üreticisi misiniz? Evet ise, hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekaredir. Ve biz SHENZHEN şehrinde, GUANGDONG Eyaletindeyiz.
S3: Paket detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit kurulum için ahşap kasa kullanıyoruz, genellikle 1 ahşap kasada 2 veya 4 kabin;
Kiralama pazarı için, genellikle bir uçuş kasasında 8 kabin olmak üzere uçuş kasası kullanmanızı öneririz.
Ekranı yolda korumak güvenlidir, aynı zamanda ekonomiktir.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir.
S5: Kontrol sistemi nedir?
A5: Bu model için standart kontrol sistemimiz Linsn/ Novastar'dır. Ayrıca Xixun, TF, Colorlight vb. gibi diğer kontrol sistemlerini de destekler.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!