P5.71 Buitenshuis vast LED-scherm 960x960 mm Kas Aluminiumprofielmateriaal
P5.71 Buitenshuis vaste LED-scherm
,960x960 mm Buitenshuis vaste LED-scherm
P5.71 Buitenshuis vast LED-scherm 960x960 mm Kas Aluminiumprofielmateriaal
Productbeschrijving:
P5.71 Buitenshuis vast LED-schermis een robuuste en krachtige oplossing die speciaal is ontworpen voor buitenomgevingen.is vervaardigd met een aluminium frame dat zowel sterkte als lichtgewicht garandeert, waardoor het een ideale keuze is voor verschillende buitentoepassingen.
Kenmerken:
- Dual-port module:De modules hebben 2 aansluitingen en beide kunnen worden gebruikt, zodat er geen linker- en rechterzijde is om te kiezen bij installatie of reparatie.
- Voorste achterste dienst:De module en de powerbox zijn vanaf de voor- of achterzijde bereikbaar, gemakkelijk te gebruiken en voldoen aan verschillende soorten projectomstandigheden.
- Waterdicht:Tot IP66-beschermingsniveau voor buitengebruik.
- Snelle warmteafvoer:Het hele frame is gemaakt van aluminiumprofiel, en geen gesloten structuur voor de modules. Laat de warmte door het frame en de module zelf gaan, verleng de levensduur van het led display.
- Moeilijke verbinding:De modules worden direct aangesloten op het hubbord om te communiceren zonder kabels.
Technische parameters:
| Technische parameters | Buitenshuis vast LED-scherm |
| Productmodel: | FIA-Outdoor |
| Pixel Pitch: | 5.71 mm |
| LED-type: | SMD2727 |
| Afmeting van de kast: | 960 x 960 mm |
| Besluit van het kabinet: | 168 x 168 pixels |
| Grootte van de module: | 480x320 mm |
| Resolutie van de module: | 84 x 56 pixels |
| Module Qty/kast: | 2x3 = 6 stuks |
| Pixeldichtheid: | 30625 punten/m2 |
| Gewicht van de kast: | 22 kg |
| Materiaal van de kast: | Aluminiumprofiel |
| Kleur van de kast: | Zwart / Wit |
| Rijtype: | 1/9 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 600/170 W/m2 |
| Onderhoud: | Voorste achterste dienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | IP66 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/stapeling |
| Grijzige schaal: | 14 bits |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
- Borden op de snelweg
- LED-wand met paal
- buitenadvertentie
- Poster aan de weg
- Sportstadion

Vragen:
V1: Wat voor soort display bieden wij?
A1: We hebben een indoor/outdoor/huur/vast LED-display/vloer LED-display/fijn pixel pitch LED-display/onregelmatig LED-display voor uw keuze.
V2: Bent u een fabrikant van LED-displays?
A2: Ja, onze fabriek met 3000 vierkante meter. En we zijn in ShenZhen stad, Guangdong provincie.
V3: Mag ik de details van het pakket weten?
A3: Voor vaste installatie gebruiken wij houten kast, meestal 2 of 4 kastjes in 1 houten kast;
Voor de verhuurmarkt raden we u aan om een flight case te gebruiken, meestal 8 kastjes in één flight case.
Het is veilig om het scherm te beschermen onderweg, ook economisch.
K4: Kan het HD-video afspelen?
A4: Ja, het kan HD-videofunctie realiseren met Linsn/nova besturingssysteem
V5: Wat is het besturingssysteem?
A5: Ons standaard besturingssysteem voor dit model is Linsn/Novastar. Ondersteunt ook andere besturingssystemen, zoals Xixun, TF, Colorlight, etc.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!