Ultra İnce Görünmez Açık Pencere Cam Video Duvarı P6 Esnek LED Film Ekranı
Ultra İnce Görünmez Açık Pencere Cam Video Duvarı P6 Esnek LED Film Ekranı
Marka Adı
VW
Ürün Modeli
P6
sertifika
CE, RoHS, CCC, ETL,FCC
Menşei ülke
CN
Adedi
Pazarlık etmek
Birim fiyat
Negotiate
Ödeme yöntemi
Western Union, T/T, PayPal
Ürün Detayları
Vurgulamak:
Açık Pencere Cam Video Duvarı
,P6 Esnek LED Film Ekranı
,Ultra ince görünmez LED film ekranı
Weight:
2kg/m2
Ip Rating:
IP20
Brightness:
4000 nit
Maintenance:
Arka hizmet
Refresh Rate:
> 1920 Hz
Led Type:
SMD2121
Breakpoint Continuation:
Destek
Feature:
Ultra ince
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
Ultra İnce Görünmez Açık Pencere Cam Video Duvarı P6 Esnek LED Film Ekranı
Ürün Tanımı:
LED esnek şeffaf ekran geniş kapalı ve pencere reklam, restoran zinciri, alışveriş merkezleri, havaalanları, müzeler,Finansal kurumlar, otomobil 4S mağazaları, sergiler, büyük mekanlar, sahne yapımı, duvar yapımı ve diğer alanlar.Şu anda P6, P8, P10 mevcut.İçerik yönetimi yazılımı ile içerik oynatıcı, internet üzerinden bellek kartı veya dizüstü bilgisayar ile içerik güncelleme.Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirmeyi destekleyin.
Özellikleri:
- Görünmez PCB & Mesh Teknolojisi, süper yüksek şeffaflık.
- Yaratıcı tasarım için ince ve yumuşak.
- Ultra ince ve ultra hafif
- Kolay montaj ve UV karşıtı, kendi kendine yapışkan, çerçeve veya diğer boşluklar olmadan camın üzerine yapışan. Montaj sırasında esnek,Filmlerin boyutu ve düzeni farklı kurulum alanlarına uygun olarak özelleştirilebilir..
- Yeterli parlaklık, Mükemmel renk performansı

Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 6 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Panel boyutu: | 816x384mm |
| Panel çözünürlüğü: | 136x64 piksel |
| Panel ağırlığı: | 2 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum + Yumuşak PC |
| Kırılma noktası devam ediyor: | Destek |
| Parlaklık: | 4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 180/63 W/panel |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | % 85 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°"V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | - 20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Reklam yayıncılığı, perakende mağazası, alışveriş merkezi, hoşgeldin ekranı, sergi salonu, havaalanı, Restoran ve Otel malzemeleri

Kurulum yöntemi:
Kurulumu üç aşamaya ayıracağız:
1Koruyucu filmi çıkar.
2Camlara yapıştır.
3Modülü kontrol kartına bağlayın.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Şirketinizin avantajı nedir?
A1: Şirketimizin profesyonel bir ekibi ve profesyonel bir üretim hattı var.
S2:Kustomlaştırmayı destekliyor musunuz?
A2:Evet, özelleştirilmiş örnek almak için hoş geldiniz.
S2: Şirketinizin sağlayabileceği başka iyi bir hizmet var mı?
A2:Evet, iyi satış sonrası ve hızlı teslimat sağlayabiliriz.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
İlgili Ürünler