Ultra dunne, onzichtbare, heldere ramen, glazen videomuur P6 Flexibel LED-filmscherm
Ultra dunne, onzichtbare, heldere ramen, glazen videomuur P6 Flexibel LED-filmscherm
Merknaam
VW
Productmodel
P6
Certificaat
CE, RoHS, CCC, ETL,FCC
Land van herkomst
CN
MOQ
Onderhandelen
Eenheidsprijs
Negotiate
Betaalmethode
Western Union, T/T, PayPal
Productdetails
Markeren:
Doorzichtige videomuur met glazen ramen
,P6 Flexibel LED-filmscherm
,Ultra dunne onzichtbare LED-film
Weight:
2 kg/m2
Ip Rating:
IP20
Brightness:
4000 nits
Maintenance:
Achterste service
Refresh Rate:
> 1920 Hz
Led Type:
SMD2121
Breakpoint Continuation:
Steun
Feature:
Uiterst dun
Productbeschrijving
Gedetailleerde Specificaties en Functies
Ultra dunne, onzichtbare, heldere ramen, glas, videomuur, P6 Flexible Led Film Screen
Productbeschrijving:
LED-flexibel transparant scherm wordt veel gebruikt in binnen- en vensterreclame, ketenrestaurants, winkelcentra, luchthavens, musea,Financiële instellingen, 4S-winkels voor auto's, tentoonstellingen, grote locaties, podiumbouw, muurbouw en andere gebieden.Momenteel zijn P6, P8, P10 beschikbaar.Media-speler met ingebouwde software voor het beheer van inhoud, inhoud bijwerken via een geheugenkaart of laptop via internet.Ondersteuning van aanpassingen om aan verschillende toepassingsbehoeften te voldoen.
Kenmerken:
- Onzichtbare PCB & Mesh technologie, super hoge transparantie.
- Slim en zacht voor creatief ontwerp.
- Ultra dun en ultra licht
- Eenvoudige installatie & UV-bestrijdende, zelfklevende film die op het glas plakt zonder frames of andere gaten.Flexibele tijdens de installatie,de grootte en de lay-out van de film kunnen worden aangepast aan verschillende installatiegebieden.
- Voldoende helderheid, uitstekende kleurenprestaties

Technische parameters:
| Technische parameters | Kleefmiddel doorzichtig LED-display |
| Pixel Pitch: | 6 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Panelgrootte: | 816 x 384 mm |
| Resolutie: | 136x64 pixels |
| Panelgewicht: | 2 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium+Soft PC |
| Vervolg van het breekpunt: | Ondersteuning |
| Helderheid: | 4000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 180/63 W/paneel |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Typ van installatie: | 85% |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°;V:140° |
| Werktemperatuur: | - 20°C~ + 50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Advertentie, winkel, winkelcentrum, verwelkomingsdisplay, tentoonstellingshal, luchthaven, restaurant en hotelvoorzieningen

Installatie:
Er zijn maar drie stappen nodig om te installeren:
1Haal de beschermende film af.
2Kleb ze op glas.
3Zet de module op de controle kaart.

Vragen:
V1:Wat is het voordeel van uw bedrijf?
A1: Ons bedrijf heeft een professioneel team en een professionele productielijn.
Q2: Ondersteunt u aanpassing?
A2:Ja, we heten u van harte welkom om een monster op maat te nemen.
Q2: Zijn er nog andere goede diensten die uw bedrijf kan leveren?
A2:Ja, we kunnen een goede after-sale en snelle levering bieden.
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
Gerelateerde producten