Υπερ λεπτή αόρατη διαφανή γυάλινη οθόνη βίντεο τοίχου P6 ευέλικτη οθόνη LED
Υπερ λεπτή αόρατη διαφανή γυάλινη οθόνη βίντεο τοίχου P6 ευέλικτη οθόνη LED
Επωνυμία Μάρκας
VW
Μοντέλο προϊόντος
P6
Πιστοποιητικό
CE, RoHS, CCC, ETL,FCC
Χώρα Προέλευσης
ΣΟ
MOQ
Διαπραγματεύομαι
Τιμή μονάδων
Negotiate
Τρόπος πληρωμής
Western Union, T/T, PayPal
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Διαφανές γυάλινο τοίχο βίντεο παραθύρων
,P6 Ευέλικτη οθόνη με φώτα LED
,Υπερ λεπτή αόρατη οθόνη με LED ταινία
Weight:
2 kg/τ.μ.
Ip Rating:
IP20
Brightness:
4000 NIT
Maintenance:
Οπίσθια υπηρεσία
Refresh Rate:
> 1920 Hz
Led Type:
SMD2121
Breakpoint Continuation:
Υποστήριξη
Feature:
Εξαιρετικά λεπτός
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς Προδιαγραφές και Χαρακτηριστικά
Υπερ λεπτή αόρατη διαφανή βίντεο οθόνη γυαλιού οθόνης οθόνης P6 ευέλικτης φωτισμένης ταινίας
Περιγραφή του προϊόντος:
Η ευέλικτη διαφανής οθόνη LED χρησιμοποιείται ευρέως για διαφημίσεις εσωτερικών χώρων και παραθύρων, αλυσίδες εστιατορίων, εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια, μουσεία,χρηματοπιστωτικά ιδρύματα, καταστήματα αυτοκινήτων 4S, εκθέσεις, μεγάλοι χώροι, κατασκευή σκηνών, κατασκευή τειχών και άλλους τομείς.Προς το παρόν είναι διαθέσιμα τα P6, P8, P10.Παίκτης μέσων με ενσωματωμένο λογισμικό διαχείρισης περιεχομένου, ενημέρωση περιεχομένου μέσω κάρτας μνήμης ή φορητού υπολογιστή μέσω διαδικτύου.Υποστήριξη προσαρμογής για την κάλυψη διαφόρων αναγκών εφαρμογών.
Χαρακτηριστικά:
- Αόρατη τεχνολογία PCB & Mesh, υπερ-υψηλή διαφάνεια.
- Σλιμ & μαλακό για το δημιουργικό σχεδιασμό.
- Υπερτελής και υπερφώτιστη
- Εύκολη εγκατάσταση & Anti-UV, αυτοκόλλητο υλικό που κολλάει στο γυαλί χωρίς πλαίσια ή άλλα κενά.το μέγεθος και η διάταξη του φιλμ μπορεί να προσαρμοστεί για να ταιριάζει σε διαφορετικές περιοχές εγκατάστασης.
- Αρκετή φωτεινότητα, εξαιρετική χρωματική απόδοση

Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 6 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα: | 816x384 χιλιοστά |
| Ανάλυση πίνακα: | 136x64 pixels |
| Βάρος του πάνελ: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο + μαλακό PC |
| Συνεχιζόμενο σημείο διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 180/63 W/πετράδιο |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | 85% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°·V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~ + 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Διαφημιστικό έντυπο, λιανικό εμπόριο, εμπορικό κέντρο, κατάστημα υποδοχής, εκθεσιακή αίθουσα, αεροδρόμιο, εστιατόριο και ξενοδοχείο

Μέθοδος εγκατάστασης:
Χρειάζονται μόνο τρία βήματα για να το εγκαταστήσετε:
1Βγάλε την προστατευτική ταινία.
2- Κρέμασέ τα στο γυαλί.
3Βάλτε τη μονάδα στην κάρτα ελέγχου.

Γενικά ερωτήματα:
Ε1:Ποιο είναι το πλεονέκτημα της εταιρείας σας;
Α1: Η εταιρεία μας έχει επαγγελματική ομάδα και επαγγελματική γραμμή παραγωγής.
Ε2: Υποστηρίζετε την εξατομίκευση;
Α2:Ναι, σας καλωσορίζουμε για να δείξετε το Custom.
Ε2:Υπάρχουν άλλες καλές υπηρεσίες που μπορεί να προσφέρει η εταιρεία σας;
Α2:Ναι, μπορούμε να παρέχουμε καλή μετά την πώληση και γρήγορη παράδοση.
Σχετικά Προϊόντα