Cam Uygulamalar Yapıştırıcı Şeffaf LED Ekran
,P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
,240x1500mm yapışkan şeffaf LED ekran
P4 Cam uygulamaları için yapışkan şeffaf LED ekran 240x1500mm
Ürün Tanımı:
Gelişmiş şeffaf LED yapışkan filmi, alışveriş merkezlerinde veya cam pencerelerde reklam yapmak için idealdir.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini artırır ve geleneksel tabelalara modern bir alternatif olarak hizmet verir.

Özellikleri:
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı ışık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- Kesim boyutu
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezinin cam duvarı
- Pencere camını sakla
- Marka amiral gemisi mağazası
- Cam salon ve koridor


Sık Sorulan Sorular
S1: Ürün özelleştirilebilir mi?
A1: Evet, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece gereksinim ayrıntılarını sağlamanız gerekir.
S2: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A2: Evet, teslimattan önce %100 testimiz var.
S3: Teslimat süreniz nasıl?
A3: Genellikle, ön ödeme aldıktan sonra yaklaşık 10-15 gün sürecektir. Belirli teslimat süresi öğelere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S4: Ödeme şartlarınız nedir?
A4: T/T, depozit olarak %30 ve teslimattan önce %70. Geri kalanı ödemeden önce ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!