Π4 Ελλειμματική διαφανής οθόνη LED 240x1500mm για εφαρμογές γυαλιού
Εφαρμογές γυαλιού Ελλειπτική διαφανής οθόνη LED
,Π4 Διαφανής οθόνη LED με πρόσφυση
,Δείκτης LED διαφανής με πρόσφυση 240x1500 mm
Π4 Ελλειμματική διαφανής οθόνη LED 240x1500mm για εφαρμογές γυαλιού
Περιγραφή του προϊόντος:
Η προηγμένη διαφανής ταινία αυτοκόλλησης LED είναι ιδανική για διαφήμιση σε εμπορικά κέντρα ή σε γυάλινα παράθυρα.Η ταινία αυτοκόλλησης LED της σειράς T-PAPER ενισχύει την επίδραση της διαφήμισης και χρησιμεύει ως σύγχρονη εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές πινακίδες.

Χαρακτηριστικά:
- Υπερτελής
Με πάχος 2 χιλιοστών είναι η πιο λεπτή οθόνη LED στην αγορά.
- Ελαστικός
Δοκίμασμα με ελαστική ταινία, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπυλωτό γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Το διαφανές φιλμ είναι 70% διαφανές, η καλύτερη επιλογή για τα παράθυρα.
- Εξαιρετικό φως
Το φιλμ μεγέθους 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 κιλά, βολικό για χειρισμό.
- Μέγεθος κοπής
Το πάνελ με το φιλμ μπορεί να κοπεί για να ανταποκριθεί σε διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως το ακανόνιστο γυαλί.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | TP4 |
| Πίτσα των Pixel: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | - Όχι. |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500 χιλιοστά |
| Βάρος: | 3.5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Ενδεσμό/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Αποθηκεύστε τα γυαλιά των παραθύρων
- Εμβληματικό κατάστημα της μάρκας
- Γυάλινη αίθουσα και διάδρομος


Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Είναι το προϊόν εξατομικεύσιμο;
Α1: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, απλά πρέπει να παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεων.
Ε2: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α2: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Ε3: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Α3: Γενικά, θα χρειαστεί περίπου 10-15 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε4: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α4: T/T 30% ως προκαταβολή και 70% πριν την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!