P4 Kleefmiddel doorzichtig LED-scherm 240x1500mm Voor glastoepassingen
Glastoepassingen Kleefmiddel doorzichtig LED-display
,P4 Kleefmiddel doorzichtig LED-display
,240x1500 mm kleefmiddel doorzichtig LED-display
P4 Kleefmiddel doorzichtig LED-scherm 240x1500mm Voor glastoepassingen
Productbeschrijving:
De geavanceerde transparante LED-lijmfilm is ideaal voor reclame in winkelcentra of op glazen ramen.De LED-lijmfilm van de T-PAPER-serie versterkt de reclame-impact en is een modern alternatief voor traditionele borden.

Kenmerken:
- Ultra dun
Met een dikte van 2 mm is het het dunste LED-display op de markt.
- Flexibel
Een buigbaar kleeffilm led paneel, past op een gebogen glazen muur.
- Hoge transparantie
Doorzichtige film zorgt voor een transparantie van 70%.
- Extreme licht
Filmgrootte 1000x500mm weegt slechts 3 kg, hanteerbaar.
- Afknijpgrootte
Het filmpaneel is snijbaar om aan verschillende installatievoorwaarden te voldoen, zoals onregelmatig glas.
Technische parameters:
| Productmodel: | TP4 |
| Pixel Pitch: | 4-8 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Afmeting van de kast: | - Nee. |
| Grootte van de module: | 240x1500 mm |
| Gewicht: | 3.5 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium en PC |
| Rijtype: | Static |
| Helderheid: | 1000-4000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 720/252 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen |
| IP rating: | IP30 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Bevestiging/plakken/hangen |
| Grijzige schaal: | 16 bit |
| Zienhoek: | H:160°; V:160° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
- Gebouwglasgevel
- Glaswand van winkelcentrum
- Bewaar vensterglas
- Flagship-winkel van het merk
- Glashal en gang


Veelgestelde vragen
Q1: Is het product aanpasbaar?
A1: Ja, we kunnen het product aanpassen volgens de behoeften van de klant, u hoeft alleen de vereisten te verstrekken.
Q2: Test u al uw goederen voor levering?
A2: Ja, we hebben 100% test voor levering.
Q3: Hoe zit het met uw levertijd?
A3: Over het algemeen duurt het ongeveer 10-15 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling. De specifieke levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
V4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A4: T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.