Şeffaf LED Ekranı P3.9-3.9 Eşsiz Şeffaflık için Holografik LED Ekranı
Eşsiz Şeffaflık Şeffaf LED Ekranı
,P3.9 Şeffaf LED ekranı
,Holografik LED Ekran Şeffaf LED Ekranı
P3.9-3.9 Holografik LED Ekran Cam Şeffaf LED Ekran Şeffaflık 3B Video Duvarı
Holografik film şeffaf LED ekranı / Cam üzerine kolay montaj yapıştır / Cam penceresi LED paneli / Yüksek şeffaflıklı LED video duvar penceresi
Özellikler
- Ultra ince ve hafif
Şeffaf LED holografik ekran kalınlığı 0.8mm ve hafif ağırlığı 1.5kg/sqm
- Kurulumu Kolay
Karmaşık çelik yapıya gerek yok, camın üzerine doğrudan yapıştırmak ya da asmak.
- Yüksek Tanımlılık ve Yüksek Renk Doymuşluğu
Holografik film cam LED ekranı, daha gerçekçi ve hassas görüntüler sunmak için holografik teknolojiyi kullanır ve benzersiz görsel zevk sağlar.
- Yüksek Şeffaflık
Eşsiz şeffaflık, şeffaflık oranı %70'e ulaşabilir.
- KELİPKİ BÖYÜKÜLÜĞÜ ve esnekliği
Modüler tasarım, dolap boyutu cam boyutuna göre kesilebilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.9-3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9-3.9mm. |
| LED Tipi: | SMD1415 UV |
| Kabin boyutu: | 375/750/1125/1500X500mm |
| Modül boyutu: | 375/750/1125/1500X125mm ((L/R) |
| Kabin Ağırlığı: | 6 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PCB |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/240 W/m2 |
| Bakım: | Ön veya arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Resim
Şeffaf holografik film LED paneli


Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!