Doorzichtig LED-scherm P3.9-3.9 Holografisch LED-scherm voor ongeëvenaarde transparantie
Onovertroffen transparantie doorzichtig LED-scherm
,P3.9 Doorzichtig LED-scherm
,Holografisch LED-scherm Doorzichtig LED-scherm
P3.9-3.9 Holografisch LED-scherm Glas Doorzichtig LED-scherm Doorzichtigheid 3D-videowand
Holografische film doorzichtig LED-display / Gemakkelijke installatie plak op glas / Glas venster LED-paneel / Hoog transparante LED video wandvenster
GESCHIEDENIS
- Ultra dun en lichtgewicht
Doorzichtig LED-holografisch scherm met een dikte van 0,8 mm en een lichtgewicht van 1,5 kg/m2
- Gemakkelijk te installeren
Er is geen ingewikkelde stalen structuur nodig, direct op het glas plakken of ophangen.
- HIGH DEFINITION en HIGH COLOR SATURATION
Het holografische filmglas-LED-scherm maakt gebruik van holopraphische technologie om realistischer en delicater beelden te presenteren, wat een ongeëvenaard visueel genot biedt.
- Hoge transparantie
Het scherm is nauwelijks zichtbaar als het aan de achterzijde van een glazen muur is gemonteerd.
- KLIPPINGSIZE EN FLEXIBILITEIT
Modulair ontwerp, de grootte van de kast kan worden gesneden volgens de grootte van het glas.
Technische specificaties
| Productmodel: | P3.9-3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9-3.9mm |
| LED-type: | SMD1415 UV |
| Afmeting van de kast: | 375/750/1125/1500X500 mm |
| Grootte van de module: | 375/750/1125/1500X125mm ((L/R) |
| Gewicht van de kast: | 6 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium en PCB |
| Rijtype: | Static |
| Helderheid: | 1000-5000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/240 W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- of achterdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -40°C~+60°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Foto
Doorzichtig holografisch film-LED-paneel


AANVRAAG

Vragen:
1V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: We zijn LED fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in LED industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
2V: Hoe zit het met de garantie?
A: We bieden ten minste 2 jaar garantie, en sommige producten kunnen 5 jaar garantie. Zelfs na de garantie, kunnen we nog steeds repareren product gratis, je hoeft alleen te betalen voor de verzendkosten.
3. V: Kun je mijn logo aanpassen op het LED-scherm?
A: Natuurlijk kunnen we uw logo afdrukken op PCB en LED-kast als u dat nodig heeft.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!