Διαφανής οθόνη LED P3.9-3.9 Ολογραφική οθόνη LED για απαράμιλλη διαφάνεια
Παράλληλη διαφάνεια Διαφανής οθόνη LED
,P3.9 Διαφανής οθόνη LED
,Ολογραφική οθόνη LED Διαφανής οθόνη LED
P3.9-3.9 Ολογραφική οθόνη LED Γυαλί Διαφανής οθόνη LED Διαφάνεια 3D τοίχος βίντεο
Ολογραφική ταινία διαφανής οθόνη LED / Εύκολη τοποθέτηση πάστα στο γυαλί / Πίνακα LED γυάλινου παραθύρου / Υψηλής διαφάνειας LED βίντεο τοίχωμα παράθυρο
Ειδικά χαρακτηριστικά
- ULTRA THIN και ελαφρύ βάρος
Διαφανής ολογραφική οθόνη LED πάχους 0,8 mm και ελαφρύ βάρος 1,5 kg/τ.μ.
- Εύκολη εγκατάσταση
Δεν χρειάζεται περίπλοκη ατσάλινη δομή, κολλήστε το γυαλί απευθείας ή κρεμάστε το.
- Υψηλής ευκρίνειας και υψηλής κορεσμού χρώματος
Η οθόνη LED γυαλιού ολογραφικής ταινίας χρησιμοποιεί ολογραφική τεχνολογία για να παρουσιάσει πιο ρεαλιστικές και λεπτές εικόνες, παρέχοντας απαράμιλλη οπτική απόλαυση.
- Υψηλή διαφάνεια
Απαράμιλλη διαφάνεια, το ποσοστό διαφάνειας μπορεί να είναι 70%.
- ΜΕΓΑΡΙΑ ΚΑΙ Ευελιξία
Μονωδική σχεδίαση, το μέγεθος του ντουλάπι μπορεί να κοπεί σύμφωνα με το μέγεθος του γυαλιού.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | P3.9-3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 3.9-3.9mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 UV |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 375/750/1125/1500X500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 375/750/1125/1500X125mm ((L/R) |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 6 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PCB |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/240 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός ή πίσω |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -40°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Φωτογραφία
Διαφανές ολογραφικό LED πάνελ


Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!