P6.67 Dışarıda Ön Bakım LED Ekran Reklam Dijital LED Modülü
P6.67 Dış mekan ön bakım LED ekranı
,Reklam Dijital LED Modülü
,P6.67 Dijital LED Modülü
P6.67 Dışarıda Ön Bakım LED Ekran Reklam Dijital LED Modülü
Ürün Tanımı:
P6.67, yüksek bir parlaklık ve kontrast seviyesi sağlayan 14 bitlik bir gri ölçeğine sahiptir.Ürün IP65 derecesine sahiptir.Bu, çeşitli hava koşullarına dayanabilmesini sağlar ve bu nedenle tüm açık hava ortamlarında kullanılmaya uygun hale getirir.
Dışarıdaki Sabit LED Ekranı, yüksek kaliteli ekranı, uzun ömrü ve yüksek performansıyla açık hava reklamları, etkinlikler ve kamu alanları için mükemmel bir güvenilir ve çok yönlü üründür.Geniş bakış açısı, ve IP65 derecesi, tüm dış ekran ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli bir çözümdür.
Özellikleri:
- Ürün Adı: Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
- Tam ön erişim
- Çalışma sıcaklığı: -20°C~+50°C
- IP derecesi: IP65
- Parlaklık: ≥6000cd/m2

Teknik parametreler:
| Piksel Pitch: | 6.67 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960x53.2mm |
| Modül boyutu: | 320x320 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 26 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 713/240 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:

Paketleme: Sarsılmaz ahşap dolap/Hava uçuş kağıdı/güçlü karton
Nakliye limanı:Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Express;Deniz;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi:Ödeme onayını aldıktan sonra 10-15 iş günü.
Sıkça sorulan sorular:
S1.Reklam işareti LED video duvar ekranı için nasıl doğru bir teklif alabilirim?
S2. İç ve dış LED ekran fiyatını öğrenmem ne kadar sürer?
Örnek alıp sipariş verebilir miyim?
S4. Teslimat süreniz nedir? İç ve dış sabit video duvarı, iç ve dış kiralama LED paneli
LED ekranınızın garantisi kaç yıldır? (Yaratıcı esnek LED ekranı, şeffaf ekran)
S6. Dijital HD LED reklam ekranınız nasıl paketlenir?
S7.Ödeme şartlarınız nelerdir?
Nakliye yöntemi nedir?
İşimizi nasıl uzun vadeli ve iyi bir ilişki haline getiriyorsunuz?
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!