P6.67 Digitale LED-module voor LED-schermen voor onderhoud aan de buitenzijde
P6.67 LED-scherm voor buitenonderhoud
,Digitale LED-module voor reclame
,P6.67 Digitale LED-module
P6.67 Buiten Front Onderhoud LED Scherm Reclame Digitale LED Module
Productbeschrijving:
De P6.67 beschikt over een grijswaarden van 14-bit, wat zorgt voor een hoog niveau van helderheid en contrast. Dit maakt het mogelijk om heldere en levendige beelden weer te geven, waardoor het perfect is voor zowel dag- als nachtgebruik. Het product heeft een IP65-classificatie, waardoor het stofdicht en waterdicht is. Dit zorgt ervoor dat het bestand is tegen verschillende weersomstandigheden, waardoor het geschikt is voor gebruik in alle buitenomgevingen.
Het Buiten Vaste LED Displayscherm is een betrouwbaar en veelzijdig product dat perfect is voor buitenreclame, evenementen en openbare ruimtes. Met zijn hoogwaardige display, lange levensduur, brede kijkhoek en IP65-classificatie is het een kosteneffectieve oplossing voor al uw behoeften op het gebied van buitendisplays.
Kenmerken:
- Productnaam: Buiten Vast LED Displayscherm
- Volledige toegang aan de voorkant
- Bedrijfstemperatuur: -20℃~+50℃
- IP-classificatie: IP65
- Helderheid: ≥6000cd/㎡

Technische parameters:
| Pixelafstand: | 6,67 mm |
| LED-type: | SMD2727 |
| Afmetingen kast: | 960×960x53.2mm |
| Modulegrootte: | 320x320 mm |
| Gewicht kast: | 26 kg |
| Kastmateriaal: | Aluminium |
| Aandrijvingstype: | 1/16 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 713/240 W/m2 |
| Onderhoud: | Service aan de voorkant |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 16 bit |
| Kijkhoek: | H:160°;V:160° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:

Verpakking: Anti-schudden houten kast/Luchtvluchtkoffer/sterke kartonnen doos
Verzendhaven:Shenzhen, China
Verzendmethode:Lucht;Express;Zee;Landtransport
Levertijd:10-15 werkdagen na bevestiging van ontvangst van de vooruitbetaling.
FAQ:
V1.Hoe kan ik een nauwkeurige offerte krijgen voor een LED-videoscherm voor reclame?
V2.Hoe lang duurt het voordat ik de prijs van een LED-scherm voor binnen en buiten krijg?
V3. Kan ik monsters kopen en een bestelling plaatsen?
V4.Wat is uw levertijd? Vaste videowand voor binnen en buiten, huur-LED-paneel voor binnen en buiten
A5:-Afhankelijk van de configuratie van de LED-schermen, is er 2-5 jaar garantie voor verschillende bestellingen
A6:-Verpakking in karton, houten kist of flightcase
A7:-T/T, Western Union, Creditcard, Paypal, etc. -30% aanbetaling + 70% TT in handen vóór verzending
A8:-Kan worden verzonden over zee, door de lucht of per expresse (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX, etc.) Neem contact met ons op voordat u een bestelling plaatst.
A9:a. We beloven de beste kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten meer profiteren van onze producten;
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!