P6.67 Ψηφιακή μονάδα LED για εξωτερική συντήρηση με LED οθόνη διαφήμισης
P6.67 Εξωτερική οθόνη LED για προϊοντική συντήρηση
,Ψηφιακή διαφημιστική μονάδα LED
,P6.67 Ψηφιακή μονάδα LED
P6.67 Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Μπροστινής Συντήρησης Διαφήμισης Ψηφιακή Μονάδα LED
Περιγραφή Προϊόντος:
Το P6.67 διαθέτει κλίμακα γκρι 14 bit, παρέχοντας υψηλό επίπεδο φωτεινότητας και αντίθεσης. Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση καθαρών και ζωντανών εικόνων, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση τόσο την ημέρα όσο και τη νύχτα. Το προϊόν έχει βαθμολογία IP65, καθιστώντας το ανθεκτικό στη σκόνη και αδιάβροχο. Αυτό διασφαλίζει ότι μπορεί να αντέξει διάφορες καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Η Σταθερή Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου είναι ένα αξιόπιστο και ευέλικτο προϊόν που είναι ιδανικό για υπαίθρια διαφήμιση, εκδηλώσεις και δημόσιους χώρους. Με την υψηλής ποιότητας οθόνη του, τη μεγάλη διάρκεια ζωής, την ευρεία γωνία θέασης και την βαθμολογία IP65, είναι μια οικονομικά αποδοτική λύση για όλες τις ανάγκες σας σε εξωτερικές οθόνες.
Χαρακτηριστικά:
- Όνομα Προϊόντος: Σταθερή Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου
- Πλήρης πρόσβαση από μπροστά
- Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20℃~+50℃
- Βαθμός IP: IP65
- Φωτεινότητα: ≥6000cd/㎡

Τεχνικές Παράμετροι:
| Βήμα Pixel: | 6.67 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Διάσταση Cabinet: | 960×960x53.2mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 320x320 mm |
| Βάρος Cabinet: | 26 kg |
| Υλικό Cabinet: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 713/240 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 16 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:160°;V:160° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:

Συσκευασία: Αντι-δονητικό ξύλινο ντουλάπι/Θήκη αεροπορικής πτήσης/ισχυρό χαρτοκιβώτιο
Λιμάνι αποστολής: Shenzhen, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αέρας;Express;Ωκεανός;Χερσαίες Μεταφορές
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της λήψης της πληρωμής εκ των προτέρων.
FAQ:
Q1. Πώς μπορώ να λάβω μια ακριβή προσφορά για μια οθόνη βίντεο LED για διαφημιστικές πινακίδες;
Q2. Πόσος χρόνος χρειάζεται για να λάβω την τιμή της οθόνης LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου;
Q3. Μπορώ να αγοράσω δείγματα και να κάνω μια παραγγελία;
Q4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας; Σταθερός τοίχος βίντεο εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, ενοικιαζόμενο πάνελ LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Q5. Πόσα χρόνια είναι η εγγύηση της οθόνης LED σας; (δημιουργική ευέλικτη οθόνη LED, διαφανής οθόνη,)
Q6. Πώς είναι συσκευασμένη η ψηφιακή οθόνη διαφήμισης HD LED;
Q7. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Q8. Ποια είναι η μέθοδος αποστολής;
Q9. Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροχρόνια και καλή σχέση;
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!