Büyük stadyum şeffaf ekranı için açık P30 Esnek LED Mesh Ekranı
P30 Esnek LED Ağı Ekranı
,Dış mekan esnek LED ağ ekranı
,büyük stadyum esnek LED ağ ekranı
Büyük stadyum şeffaf ekranı için açık P30 Esnek LED Mesh Ekranı
Ürün Tanımı:
LED ağ ekranı, kolay aksesuarlar ile şeffaf tam renkli ekran sistemi oluşturmak için bir araya gelebilecek hafif yumuşak ve esnek bir LED piksel ışığından oluşur.Özellikleri esnek montaj., hafif, çok şeffaf, bükme, katlama, sarmalama, salınım vb gibi çeşitli kurulum türlerine uyarlanmıştır.Yüksek sanatsal yetenek ve yaratıcılık çeşitli şekillerde özgürce bir araya gelebilir..
Özellikleri:
- Esnek şekil:Eğilebilir led ağ, olağandışı proje yüzeyinin veya düzensiz baskının çoğunu karşılayabilir.
- Dış mekan kullanımı:IP66 koruma oranı, su geçirmez, toz geçirmez, rüzgar direnci ve iyi ısı dağılımı.
- Hafif ağırlık:Led ağ, bina cepheleri için düşük yük taşıma gerektiren 10-15 kg/m2 ağırlığında.
- Yüksek şeffaflık:% 90'a kadar yüksek şeffaflık, otelin içinden yüksek görünürlüğü sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Magic Cube LED ekranı |
| Ürün modeli: | LEDNet |
| Piksel Pitch: | 31.25 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| LED Qty: | 1-4 LED/piksel |
| Modül boyutu: | 250x1250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 7.5 kg |
| Kabine malzemesi: | PC + Çelik tel |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 2000-8000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 820/287 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |


Uygulama alanı
Lednet serisi, esnek, hafif, kurulumu ve bakımı kolay özelliklere sahip bir LED yumuşak mesh ekranıdır.Sanatsal ve yaratıcı projeler için çeşitli şekillerde serbestçe birleştirilebilir. Sahne arka planında, barda, ktv'de, bina yüzey dekorasyonunda, alışveriş merkezlerinde, düğün dekorasyonlarında ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


LED ağ için kilit noktalar
1. Genişlik x yüksekliğin boyutu
2Parlaklık gereksinimleri (gündüz veya gece kullanmak, hatta saat 4'ten sonra gibi tam zaman diliminde gündüz...)
3- Görme mesafesi.
4. İçerik performansı için gereklilik
(HD videolar / düşük çözünürlük, videolar / grafikler / logolar, metin, markalama / renk dekorasyonu)
5En yüksek veya en düşük sıcaklık veya deniz kenarında gibi çevresel durum
6. Yerel fotoğraflar / çizimler gereklidir
Aksesuarlar
Ana ve alt güç kutusu
Ana ve alt LED denetleyici
Güç dağıtıcısı (ihtiyaç duyulmaz)
Fiber optik alıcı
Çelik tel ve kiriş
Metal kanca
Plug and play kabloları
Bina dekorasyonu için en yüksek maliyet performanslı LED ekran arıyorsunuz? LEDNet serimiz PC gövdesi ile LED mesh ekranı, açık hava led bina projeleriniz için en iyi seçimdir.Yüksek kaliteli NationStar LED lambasıylaBu ürün, açık hava uygulama senaryolarında muhteşem görsel deneyimler sunacak.
Bu ürünün daha fazla bilgisine ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Sık Sorulan Sorular
Q1. Maksimum parlaklık nedir?
8.000 nit'e ulaşabilir, gündüz kullanımı serbest.
S2: Pikselin yüksekliği nedir?
Bu modelde P30, P40, P60, P80, P100 var.
S3: NovaStar sistem kontrolörü ile çalışacak mı?
NovaStar kontrolörü bu ürünle uyumludur.
Bu ürün için en büyük projeniz nedir?
Çin'in Guangzhou şehrinde bir bina cephesi için 12.000 metrekarelik bir led ağ projesi yaptık.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!