Dış P5.2-10.4 Yüksek Gri Ölçeği 14 bit Uzun ömürlü Şeffaf LED Ekran
Gri Ölçekli Şeffaf LED Ekranı
,Uzun ömürlü Şeffaf LED Ekran
,P5.2 Şeffaf LED Ekranı
Dış P5.2-10.4 Yüksek Gri Ölçeği 14 bit Uzun ömürlü Şeffaf LED Ekran
Ürün Tanımı:
Şeffaf LED ekranları, büyük formatlı LED ekranlara etkili ve çekici bir alternatif sunar.Haritalandırılmış LED'de ilgili piksel renkleri görüntüleyerekBir cam perde duvarına entegre edildiğinde, bu etki özellikle güçlüdür.Tasarımcıların perakende binaları için ekran çözümleri sunmasına izin vermek, genel tasarımı etkilemeden cam binalara odaklanarak.
Özellikleri:
- Yüksek kontrast ve parlaklık:Ekstra esneklik, ağırlığı 8.5 Kg/m2'den daha az ve 25 mm'den daha ince. Kullanımı ve taşınması için çok uygun, taşıma ve montaj maliyetlerinde büyük tasarruf
- Dayanıklılık uzun ömür: Düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu, LED'in ömrünü uzatmak için düşük elektrik tüketimi
- Yüksek Şeffaflık ve Yüksek Parlaklık:20-80% şeffaflık oranı, cam duvar montajı için uygundur;>6500 nit parlaklık, tüm dış mekan ortamları için
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 60 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, bina inşası, hükümet kurumları, ticaret fuarı, fuarı, sergi, basın toplantısı, havaalanları, oteller, iç,İstasyon bekleme alanı, kapalı stadyum ve çeşitli kamu tesisleri vb.


Avantaj :
1Birim fiyatı miktarına bağlıdır, rekabetçi bir fiyata size sunabiliriz.
2Ürünlerimiz veya fiyatlarımızla ilgili sorgunuz 24 saat içinde yanıtlanacak.
3Ürünlerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için iyi eğitilmiş ve deneyimli personel.
4Sizin benzersiz tasarımınız ve mevcut modellerimiz için dağıtımcılık teklif ediyoruz.
5Satış alanınızın, tasarım fikirlerinizin ve tüm özel bilgilerinizin korunması.
Sıkça sorulan sorular:
LED ekranın örnek siparişini alabilir miyim?
A: Evet, kaliteyi kontrol etmek için örnek siparişinize hoş geldiniz.
S2: LED ekran ürünlerine kendi logomuzu yazdırabilir miyiz?
A: Elbette. Lütfen üretimden hemen önce tüm detayları bize bildirin.
S3: LED ekran ürünleri için garanti veriyor musunuz?
A: Evet, ürünlerimiz için iki yıllık garanti sunuyoruz.
S4: Teknik eğitim (kurulum eğitimi ve kullanım eğitimi) verilmeli mi?
A: Evet, tam hizmet sunuyoruz, Satış öncesi, satış, satış sonrası hizmeti de dahil olmak üzere, satın almak için emin olabilirsiniz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!