3000nits P3.91-7.81 İç mekan HD Yüksek Parlaklık Şeffaf Reklam LED Ekranları
3000nits Reklam LED ekranları
,P3.91 Reklam LED ekranları
,Yüksek parlaklık Reklam LED ekranları
3000nits P3.91-7.81 İç mekan HD Yüksek Parlaklık Şeffaf Reklam LED Ekranları
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Parlaklık ≥3000 ayarlanabilir
- Hızlı Kurulum ve Bakım
- Hızlı kilit
- Ön koruma
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | İçerideki Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.9-7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 640×500mm / 640×625mm |
| Modül boyutu: | 640x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 3.8 kg/ 4.8 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 3000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Şeffaf LED ekran, havaalanı, banka, otel, alışveriş merkezi, 4S mağazası, lüks mağazası gibi bina cam duvarına uygulanabilir..



Ambalaj ve Nakliye:
Yapışkan Şeffaf LED Ekranımız, kapınıza güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için dikkatli bir şekilde ambalajlanmıştır.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Ticaret şirketi misiniz, üreticisiniz mi?
A1: Biz LED ekran üreticisiyiz.
S2: Teknik desteği nasıl alabilirim?
Şu anda uzaktan video kontrolünü destekliyoruz.
S3: Ödeme süreniz nedir? Teslimat ne kadar sürer?
A3: Genellikle T / T'yi kabul ederiz. Her ikisi de en az% 30 depozit önlem alır ve geri kalan% 70 teslimattan önce ödenir. Öndeleme süresi genellikle 20 gündür.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!