3000nits P3.91-7.81 HD-schermen voor binnenshuis
3000 nits Advertentie Led-schermen
,P3.91 Led-schermen voor reclame
,LED-schermen met een hoge helderheid
3000nits P3.91-7.81 HD-schermen voor binnenshuis
Productbeschrijving:
Kenmerken:
- Helderheid ≥ 3000 instelbaar
- Snelle installatie en onderhoud
- Snel op slot
- Frontale bescherming
Technische parameters:
| Technische parameters | Doorzichtig LED-scherm binnen |
| Pixel Pitch: | 30,9-7,8 mm |
| LED-type: | SMD1921 |
| Afmeting van de kast: | 640 × 500 mm / 640 × 625 mm |
| Grootte van de module: | 640x125 mm |
| Gewicht van de kast: | 30,8 kg/4,8 kg |
| Materiaal van de kast: | Aluminium |
| Rijtype: | 1/8 |
| Helderheid: | 3000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Doorzichtig tarief: | 70% |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:120° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Transparante LED-display kan worden toegepast in het bouwen van glazen muur, zoals luchthaven, bank, hotel, winkelcentrum, 4S winkel, luxe winkel, etc..



Verpakking en verzending:
Onze kleverige doorzichtige LED-scherm is zorgvuldig verpakt om te garanderen dat het veilig bij uw deur aankomt.

Vragen:
Q1: Bent u een handelsonderneming of een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant van led displays.
V2: Hoe kan ik de technische ondersteuning krijgen?
A2: We ondersteunen op dit moment videobesturing.
Q3: Wat is uw betalingsduur? Hoe lang duurt de bevalling?
A3: We accepteren meestal de T/T. Beide zullen ten minste 30% deposito vooraf, en de rest van 70% zal worden betaald voor levering. De lead time is meestal 20 dagen.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!