3000 νιτ P3.91-7.81 HD εσωτερικού υψηλής φωτεινότητας Διαφανείς διαφημιστικές οθόνες LED
3000nits Διαφημιστικές οθόνες LED
,P3.91 Διαφημιστικές οθόνες LED
,Μεγάλη φωτεινότητα Διαφημιστικές οθόνες LED
3000 νιτ P3.91-7.81 HD εσωτερικού υψηλής φωτεινότητας Διαφανείς διαφημιστικές οθόνες LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Διορθώσιμη φωτεινότητα ≥ 3000
- Γρήγορη εγκατάσταση και συντήρηση
- Γρήγορη κλειδαριά
- Προστασία μετωπικής πλευράς
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9-7,8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 640 × 500 mm / 640 × 625 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 640x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30,8 kg/ 4,8 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8 |
| Φωτεινότητα: | 3000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να εφαρμοστεί σε γυάλινο τοίχο κτιρίου, όπως αεροδρόμιο, τράπεζα, ξενοδοχείο, εμπορικό κέντρο, κατάστημα 4S, κατάστημα πολυτελείας κλπ..



Συσκευή και αποστολή:
Η διαφανής οθόνη LED έρχεται με προσεκτική συσκευασία για να εξασφαλιστεί η ασφαλή άφιξή της στο κατώφλι σας.

Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής οθόνων LED.
Ε2: Πώς μπορώ να λάβω την τεχνική υποστήριξη;
Α2: Υποστηρίζουμε τηλεχειριστήριο βίντεο τώρα.
Ε3: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσο καιρό θα πάρει η παράδοση;
A3: Συνήθως δεχόμαστε το T / T. Και οι δύο θα έχουν τουλάχιστον 30% κατάθεση εκ των προτέρων, και το υπόλοιπο 70% θα πληρωθεί πριν από την παράδοση. Ο χρόνος προόδου είναι συνήθως 20 ημέρες.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!