P10.4-10.4 Reklam için özel olarak tasarlanmış kapalı açık tam renkli pencere ekranı
Özel İçeride Şeffaf LED Ekran
,Tam Renkli Kapalı Şeffaf LED Ekranı
,Reklam İçerisi Şeffaf LED Ekranı
P10.4-10.4 Reklamcılık için iç mekan şeffaf tam renkli özel cam ekranı
Ürün Tanımı:
Özellikleri:
- Üstün Performans
- Şeffaflık ≥65%
- Özel boyut
- Yüksek Parlaklık ve Yüksek Açıklama
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 10.4-10.4 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000×500 mm |
| Modül boyutu: | 500x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.3 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/2 |
| Parlaklık: | 4500-5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Şeffaf LED ekranı, havaalanı, banka, otel, alışveriş merkezi, 4S mağazası, lüks mağazası gibi bina cam duvarına uygulanabilir.



Dikkat:
Sıkça sorulan sorular:
LED ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
A1: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
Peki ya teslimat süresi?
A2: Yaklaşık 2-3 hafta. Özel LED ekran için, normalde yaklaşık 35 gün gerekir.
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A3: Çoğunlukla FOB ticaret terimini kabul ediyoruz, ancak sipariş vermenize ve nakliye acentesini ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Genellikle denizde 20 veya 30 gün, müşteri tasfiyesi için birkaç gün sürer.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!