P10.4-10.4 Binnenruimte doorzichtig volledig gekleurd gepersonaliseerd vensterbeeld voor reclame
Gepersonaliseerd Indoor Transparent LED Display
,Volledig kleurendoorzichtig LED-display binnen
,Advertentie binnendoorzichtig LED-display
P10.4-10.4 Indoor Transparant Full Color Aangepaste Raamscherm voor Reclame
Productomschrijving:
Kenmerken:
- Superieure Prestaties
- Transparantie ≥65%
- Aanpasbare grootte
- Hoge Helderheid en Hoge Definitie
Technische Parameters:
| Technische Parameters | Zelfklevende Transparante LED-display |
| Pixelafstand: | 10.4-10.4 mm |
| LED Type: | SMD1921 |
| Kastafmeting: | 1000×500mm |
| Modulegrootte: | 500x125 mm |
| Kastgewicht: | 4.3 kg |
| Kastmateriaal: | Aluminium |
| Aandrijvingstype: | 1/2 |
| Helderheid: | 4500-5000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Service aan de achterkant |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Transparantiesnelheid: | 70% |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
Transparante LED-display kan worden toegepast in glazen gevels van gebouwen, zoals luchthavens, banken, hotels, winkelcentra, 4S-winkels, luxe winkels etc.



Let op:
FAQ:
V1. Kan ik een voorbeeld bestelling plaatsen voor een LED-display?
A1: Ja, we verwelkomen een voorbeeld bestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Zowel voor LED-modules als voor een complete display.
V2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A2: Ongeveer 2-3 weken. Voor een aangepaste LED-display is normaal gesproken ongeveer 35 dagen nodig.
V3. Hoe verzenden jullie de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
A3: We accepteren meestal FOB-handelsterm, maar we kunnen u helpen bij het bestellen en het regelen van een verzendagent. Het duurt meestal 20 of 30 dagen over zee en een paar dagen voor de douane-inklaring.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!