P10.4-10.4 Διαφανής πλήρης χρώματος εσωτερική οθόνη παραθύρου προσαρμοσμένη για διαφήμιση
Προσαρμοσμένη εσωτερική διαφανής οθόνη LED
,Πλήρης χρώσης εσωτερική διαφανής οθόνη LED
,Διαφημιστική εσωτερική διαφανής οθόνη LED
P10.4-10.4 Διαφανής εσωτερική οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος προσαρμοσμένη για διαφήμιση
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Υψηλότερη απόδοση
- Διαφάνεια ≥65%
- Προσαρμόσιμο μέγεθος
- Υψηλή φωτεινότητα και υψηλή ευκρίνεια
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 100,4-10,4 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 40,3 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/2 |
| Φωτεινότητα: | 4500-5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να εφαρμοστεί σε γυάλινο τοίχο κτιρίου, όπως αεροδρόμιο, τράπεζα, ξενοδοχείο, εμπορικό κέντρο, κατάστημα 4S, κατάστημα πολυτελείας κλπ.



Προσοχή:
Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Περίπου 2-3 εβδομάδες. Για προσαρμοσμένη οθόνη LED, συνήθως χρειάζονται περίπου 35 ημέρες.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α3: Συνήθως δεχόμαστε τον εμπορικό όρο FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!