P6.25 5000nits Dışarıdaki Etkileşimli Yüksek Rahatlatma Dans Yeri LED Ekranı
P6.25 Dans katı LED ekranı
,3 T/Sqm Dans Yeri LED Ekranı
P6.25 5000nits Dış Mekan İnteraktif Yüksek Yenileme Hızlı Dans Pisti LED Ekranı
Ürün Açıklaması:
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma kapasitesi ve dayanıklılık ile alışveriş merkezleri, ilgi alanları ve parklarda zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. İnteraktif oyunlar veya efektler, gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
Özellikler:
- İnteraktif: akıllı interaktif sensör tasarımı
- Yüksek Yük Taşıma Kapasitesi: Yüksek yük taşıma kapasitesi, 3T/m²
- İki Kurulum Tipi: Ray veya ayarlanabilir ayak montajı, isteğe bağlı
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Dans Pisti LED Ekranı |
| Piksel Aralığı: | 6,25 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin Boyutu: | 500×1000mm |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 22kg |
| Kabin Malzemesi: | Çelik |
| Sürme Tipi: | 1/10 |
| Parlaklık: | >5000nits |
| Maks/Ort Güç: | 1200/420 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| İnteraktif: | Evet |
| Yük Taşıma Kapasitesi: | 3 T/m² |
| Görüş Açısı: | Y:120°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:


Kurulum adımları:

SSS:
S1: Video içeriğini özelleştiriyor musunuz?
C1: Evet, yapıyoruz. İnteraktif led zemin için içerik yeniden yapılmalıdır.
S2: Hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz?
C2: Kendi geliştirdiğimiz bilgisayar yazılımımız, içerikleri yüklemek ve ekranı kontrol etmek kolaydır.
S3: Araç led zemin ekranına park edebilir mi?
C3: Evet, edebilir. F-DANCER led zemin ekranımız 3T/m² taşıyabilir. SUV üzerine binebilir veya park edebilir.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!