P6.25 5000nits Buiten Interactief High Refresh Dance Floor LED Display
P6.25 LED-scherm op de dansvloer
,3 T/m2 LED-scherm voor dansvloer
P6.25 5000nits Outdoor Interactieve Dansvloer LED Display
Productomschrijving:
F-DANCER serie LED vloerdisplay is speciaal ontworpen voor gebruik op vloeren in winkelcentra, attractieparken en parken met een hoge draagkracht en duurzaamheid. Interactieve spellen of effecten kunnen worden aangepast aan de werkelijke toepassingen.
Kenmerken:
- Interactief: slim interactief sensorontwerp
- Hoge Draagkracht: Hoge draagkracht, 3T/m²
- Twee Installatietypes: Rail- of verstelbare voetinstallatie, optioneel
Technische Parameters:
| Technische Parameters | Dansvloer LED Display Scherm |
| Pixelafstand: | 6,25 mm |
| LED Type: | SMD2727 |
| Afmetingen Kast: | 500×1000mm |
| Modulegrootte: | 250x250 mm |
| Gewicht Kast: | 22kg |
| Materiaal Kast: | Staal |
| Aandrijvingstype: | 1/10 |
| Helderheid: | >5000nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 1200/420 W/m2 |
| Onderhoud: | Service aan de achterkant |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Interactief: | Ja |
| Draagkracht: | 3 T/m² |
| Kijkhoek: | H:120°;V:120° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:


Installatiestappen:

FAQ:
V1: Past u video-inhoud aan?
A1: Ja, dat doen we. De inhoud voor de interactieve led-vloer moet opnieuw worden gemaakt.
V2: Welk besturingssysteem gebruikt u?
A2: Onze eigen ontwikkelde computersoftware, gemakkelijk om inhoud te uploaden en het scherm te bedienen.
V3: Kan een voertuig op het led-vloerdisplay parkeren?
A3: Ja, dat kan. Ons F-DANCER led-vloerdisplay kan 3T/m² dragen. Een SUV kan eroverheen rijden of erop parkeren.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!