P6.25 5000nits Εξωτερική διαδραστική οθόνη LED υψηλής αναζωογόνησης για χώρο χορού
P6.25 Οθόνη LED για την πίστα χορού
,Δείκτης LED 3 T/sqm για την πίστα χορού
P6.25 5000nits Εξωτερική διαδραστική οθόνη LED υψηλής αναζωογόνησης για χώρο χορού
Περιγραφή του προϊόντος:
Η σειρά F-DANCER LED οθόνης δαπέδου έχει σχεδιαστεί ειδικά για χρήση στο πάτωμα σε εμπορικά κέντρα, ενδιαφέροντα και πάρκα με υψηλή αντοχή φορτίου και αντοχή.Διαδραστικά παιχνίδια ή εφέ μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις πραγματικές εφαρμογές.
Χαρακτηριστικά:
- Διαδραστικό: έξυπνο διαδραστικό σχεδιασμό αισθητήρων
- Υψηλή αντοχή: Υψηλή αντοχή, 3 τόνους/τ.μ.
- Δύο τύποι εγκατάστασης:Σιδηροδρομική ή ρυθμιζόμενη εγκατάσταση με πόδι, προαιρετική
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Ηχογράφηση LED χώρου χορού |
| Πίτσα των Pixel: | 6.25 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 22 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Χάλυβας |
| Τύπος οδήγησης: | 1/10 |
| Φωτεινότητα: | > 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 1200/420 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Διαδραστικό: | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα φορτίου: | 3 τόνους/τ.μ. |
| Γωνία θέασης: | H:120°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:


Βήματα εγκατάστασης:

Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Προσαρμόζετε το περιεχόμενο βίντεο;
Το περιεχόμενο για το διαδραστικό LED πάτωμα πρέπει να αναδημιουργηθεί.
Ε2: Ποιο σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείτε;
Α2: Το δικό μας λογισμικό υπολογιστή, εύκολο να ανεβάσετε περιεχόμενο και να ελέγξετε την οθόνη.
Ε3: Μπορεί το όχημα να παρκάρει στην οθόνη LED;
Α3: Ναι, μπορεί. Η οθόνη LED F-DANCER μπορεί να αντέξει 3 τόνους ανά τετραγωνικό μέτρο. Το SUV μπορεί να οδηγήσει ή να παρκάρει πάνω του.