Dış P6.67 Ön Bakım LED Ekran Reklam Dijital LED Modülü
P6.67 Ön Bakım LED Ekranı
,Reklam Dijital LED Modülü FCC
Dış Mekan P6.67 Ön Bakım LED Ekran Reklam Dijital LED Modülü
Ürün Açıklaması:
P6.67, yüksek parlaklık ve kontrast sağlayan 14 bit gri tonlamaya sahiptir. Bu, hem gündüz hem de gece kullanımı için mükemmel hale getiren net ve canlı görüntülerin görüntülenmesini sağlar. Ürün, IP65 derecesine sahiptir ve toz geçirmez ve su geçirmezdir. Bu, çeşitli hava koşullarına dayanabilmesini sağlar ve tüm dış mekan ortamlarında kullanıma uygun hale getirir.
Dış Mekan Sabit LED Ekran, dış mekan reklamcılığı, etkinlikler ve kamusal alanlar için mükemmel, güvenilir ve çok yönlü bir üründür. Yüksek kaliteli ekranı, uzun ömrü, geniş görüş açısı ve IP65 derecesi ile tüm dış mekan ekran ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli bir çözümdür.
Özellikler:
- Ürün Adı: Dış Mekan Sabit LED Ekran
- Tam ön erişim
- Çalışma Sıcaklığı: -20℃~+50℃
- IP Derecesi: IP65
- Parlaklık: ≥6000cd/㎡

Teknik Parametreler:
| Piksel Aralığı: | 6.67 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin Boyutu: | 960×960x53.2mm |
| Modül Boyutu: | 320x320 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 26 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 713/240 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Tonlama: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:160°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:

Paketleme: Sarsıntı önleyici ahşap kabin/Hava uçuş kasası/güçlü karton
Nakliye limanı: Shenzhen, Çin
Nakliye yolu:Hava;Ekspres;Okyanus;Kara Taşımacılığı
Teslim süresi: Peşin ödeme alındıktan sonra 10-15 iş günü.
SSS:
S1: Herhangi bir indirim yapıyor musunuz?
A1: Kesinlikle size en iyi fiyat ve iyi hizmetle bunları elde etmenize yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.
S2: En iyi hizmetiniz nedir?
A2: Müşteri sorumluluk sistemi için bire bir satış mühendisi. Şunları yapacağız:
1) Projenizi tanıyın ve bunun için en iyi çözümü sağlayın.
2) Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve ayrıntıyı bildirin.
3) Ekranı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğretin.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına özen gösterin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
S3: Garanti süreniz nasıldı?
A3: Normalde 2 yıl garanti. Sipariş verdikten sonra herhangi bir sorununuzu çözmek için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var. Ayrıca özel satış mühendisiniz de herhangi bir sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!