Εξωτερικό P6.67 Προσωρινή συντήρηση οθόνη LED διαφήμιση ψηφιακή μονάδα LED
P6.67 Προσωρινή οθόνη LED συντήρησης
,Διαφημιστική ψηφιακή μονάδα LED FCC
Εξωτερική οθόνη LED P6.67 Front Maintenance Διαφήμιση Ψηφιακή μονάδα LED
Περιγραφή προϊόντος:
Το P6.67 διαθέτει κλίμακα γκρι 14 bit, παρέχοντας υψηλό επίπεδο φωτεινότητας και αντίθεσης. Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση καθαρών και ζωντανών εικόνων, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση τόσο την ημέρα όσο και τη νύχτα. Το προϊόν έχει βαθμολογία IP65, καθιστώντας το ανθεκτικό στη σκόνη και αδιάβροχο. Αυτό διασφαλίζει ότι μπορεί να αντέξει διάφορες καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Η εξωτερική σταθερή οθόνη LED είναι ένα αξιόπιστο και ευέλικτο προϊόν που είναι ιδανικό για υπαίθρια διαφήμιση, εκδηλώσεις και δημόσιους χώρους. Με την υψηλής ποιότητας οθόνη του, τη μεγάλη διάρκεια ζωής, την ευρεία γωνία θέασης και την βαθμολογία IP65, είναι μια οικονομικά αποδοτική λύση για όλες τις ανάγκες της υπαίθριας οθόνης σας.
Χαρακτηριστικά:
- Όνομα προϊόντος: Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
- Πλήρης πρόσβαση από μπροστά
- Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃~+50℃
- Βαθμολογία IP: IP65
- Φωτεινότητα: ≥6000cd/㎡

Τεχνικές παράμετροι:
| Pixel Pitch: | 6.67 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960×960x53.2mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 320x320 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 26 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 713/240 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°;V:160° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:

Συσκευασία: Αντικραδασμικό ξύλινο ντουλάπι/Θήκη αεροπορικής πτήσης/ισχυρό χαρτοκιβώτιο
Λιμάνι αποστολής: Shenzhen, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αεροπορικώς;Express;Ωκεανός;Χερσαίες Μεταφορές
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής εκ των προτέρων.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Δίνετε κάποια έκπτωση;
A1: Σίγουρα θα προσπαθήσω να σας βοηθήσω να τα αποκτήσετε στην καλύτερη τιμή και καλή εξυπηρέτηση ταυτόχρονα.
Ε2: Ποια είναι η καλύτερη εξυπηρέτησή σας;
A2: Σύστημα ευθύνης μηχανικού πωλήσεων one to one στον πελάτη. Θα κάνουμε:
1) Γνωρίστε το έργο σας και παρέχετε την καλύτερη λύση για αυτό.
2) Παρακολουθήστε την παραγγελία σας και ενημερώστε σας για κάθε βήμα και λεπτομέρειά της.
3) Διδάξτε σας πώς να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε την οθόνη.
4) Φροντίστε την επακόλουθη χρήση της οθόνης σας και διασφαλίστε ότι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση είναι καλή.
Ε3: Πώς ήταν η περίοδος εγγύησής σας;
A3: Κανονικά 2 χρόνια εγγύηση. έχουμε επαγγελματική ομάδα μετά την πώληση για να λύσουμε τυχόν ερωτήσεις σας αφού κάνετε μια παραγγελία. Και ο αποκλειστικός σας μηχανικός πωλήσεων θα σας βοηθήσει επίσης να ξεπεράσετε τυχόν προβλήματα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!