Dışarısı sabit LED ekranı P6.25
,Dışarısı Sabit LED Ekranı LightWeight
,Duvara monte P6.25 LED Ekranı
Duvar monteli Dışarı Sabit P6.25 LED Ekran Hafif Ağırlık Alüminyum Çerçeve LED Dolabı
% 100 tam ön bakım LED dolabı / 1000*1000*90mm Slim Alüminyum LED ekranı / IP65 Su geçirmez dış LED ekranı / Duvar monteli LED Video duvarı / Reklam için dış sabit LED ekranı
Özellikler
- Yüksek parlaklık
Parlaklık 6500nits, hatta 9000nits üzerinde olabilir..
- İyi ısı dağılımı
Alüminyum LED modülü, İyi ısı dağılımı
- Ön bakım
LED modülü ve güç kutusu ön hizmet olabilir.
- Güzel görünüm.
Kablosuz tasarım, ekranın arkasında temiz ve basit.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P6.25 |
| Piksel Pitch:6.25 | mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 30 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum Profili |
| Sürücü tipi: | 1/5 |
| Parlaklık: | >6500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 650/220 W/m2 |
| Bakım: | Tam ön erişim |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Çizim
1000x1000x90mm Alüminyum Profil LED dolabı fan olmadan.

Fotoğraflar
Ön bakım LED modülü


Fabrikada 48 saatlik yaşlanma

Uygulama

Sıkça sorulan sorular:
1S: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
2S: Garanti ne olacak?
A: En az 2 yıllık garanti veriyoruz ve bazı ürünler 5 yıllık garanti olabilir. Garantiden sonra bile ürünü ücretsiz olarak tamir edebiliriz, sadece nakliye masrafını ödemeniz gerekir.
3. S: LED ekranında benim logo özelleştirebilir misiniz?
A: Tabii ki, ihtiyacınız varsa, logo'nuzu PCB ve LED Kabinede yazdırabiliriz. Böylece kendi markanızı koruyacaksınız.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!