Εξωτερική σταθερή οθόνη LED που τοποθετείται στον τοίχο
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED P6.25
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED Εικόνα LightWeight
,Εμφάνιση LED P6.25 τοίχου
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED P6.25 με τοίχωμα, ελαφρύ βάρος
100% πλήρης συντήρηση εμπρόσθιο ντουλάπι LED / 1000*1000*90mm Slim Aluminum LED οθόνη / IP65 Αδιάβροχη εξωτερική οθόνη LED / τοίχος LED βίντεο / εξωτερική σταθερή οθόνη LED για διαφήμιση
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Υψηλή φωτεινότητα
Η φωτεινότητα μπορεί να είναι πάνω από 6500 νιτ, ακόμη και 9000 νιτ.
- Καλή διάσπαση θερμότητας
Αλουμινίου LED μονάδα, Καλή διάχυση θερμότητας
- ΥΠΟΘΡΗΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Η μονάδα LED και το κουτί ηλεκτρικής ενέργειας μπορούν όλα να είναι εξυπηρέτηση.
- Ωραία εμφάνιση.
Χωρίς καλώδια, καθαρό και απλό στο πίσω μέρος της οθόνης.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | P6.25 |
| Πίτσα των Pixel:6.25 | χμ |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | 1/5 |
| Φωτεινότητα: | > 6500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 650/220 W/m2 |
| Διατήρηση: | Πλήρης πρόσβαση στο Front |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
1000x1000x90mm Αλουμινίου Προφίλ LED ντουλάπι χωρίς ανεμιστήρα.

Φωτογραφίες
Προσωρινή μονάδα συντήρησης LED


Γήρανση 48 ωρών οθόνη LED στο εργοστάσιο

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!