Buitenhuis Vaste LED-scherm met volledige toegang aan de voorzijde Aluminium profielkas
Buiten vaste LED -displayscherm
,Full Front Access LED Display Scherm
,LED-scherm met aluminiumprofiel
Vaste LED-scherm voor buiten met volledig frontale toegang Aluminium profielkast
Productomschrijving:
100% volledige frontale toegang vast LED-scherm / 1000*1000mm Aluminium profiel LED Paneel / Wandgemonteerd LED-scherm voor buiten / Waterdichte LED-videowall / LED-scherm voor buiten zonder ventilator
EIGENSCHAPPEN
- HOGE HELDERHEID
De helderheid kan meer dan 6000 nits zijn, zelfs 8000 nits.
- NAADLOOS ONTWERP
Goede warmteafvoer zonder ventilatoren
- FRONTALE TOEGANG
100% volledige frontale service, LED-module en stroomkast kunnen allemaal van de voorkant worden verwijderd.
- ALUMINIUM MODULE
Aluminium basis van de module, stabieler en goede warmteafvoer.
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Productmodel: | VW-Outdoor |
| Pixelafstand: | P3.9,P4.8,P6.25,P7.8,P10.4 |
| LED-type: | SMD1921,2727,3in1 |
| Afmetingen kast: | 1000×1000x98 mm |
| Modulegrootte: | 500x250 mm |
| Gewicht kast: | 30 kg/m² |
| Materiaal kast: | Aluminium profiel |
| Aandrijvingstype: | 1/7; 1/13 |
| Helderheid: | >6500 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Volledige frontale service |
| Omgeving: | Gebruik buitenshuis |
| IP-classificatie: | F: IP65, R: IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:120° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+60℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RV |
TEKENING
Waterdicht 1000x1000x90mm Aluminium profiel LED Paneel voor buiten.

AFBEELDINGEN

TOEPASSING

FAQ:
V1. Kan ik een voorbeeld bestelling plaatsen voor een LED-scherm?
A1: Ja, we verwelkomen een voorbeeld bestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Zowel voor een module als voor een volledig scherm.
V2. Hoe zit het met de levertijd?
A2: Bestelling van minder dan 100 vierkante meter duurt 15 werkdagen
V3. Heeft u een MOQ-limiet voor een LED-scherm bestelling?
A3: Lage MOQ, 1 vierkante meter of een module controle is beschikbaar
V4. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het om aan te komen?
A4: We accepteren meestal FOB-trein termijn, maar we kunnen u helpen bij het bestellen en het regelen van een verzendagent. Het duurt meestal 20 tot 30 dagen over zee. een paar dagen voor de douaneafhandeling
V5. Hoe plaats ik een bestelling voor een LED-scherm?
A5: Laat ons eerst uw wensen of toepassing weten.
Ten tweede, we citeren op basis van uw wensen of onze suggesties.
Ten derde, de klant bevestigt het ontwerpdocument en plaatst een aanbetaling voor een formele bestelling.
Ten vierde, we regelen de productie.
V6. Is het OK om mijn logo op de producten te printen?
A6: Ja. Informeer ons formeel voordat we produceren en bevestig het ontwerp eerst op basis van ons voorbeeld.
V7: Biedt u garantie voor de producten?
A7: Ja, we bieden 1 jaar garantie op onze producten
V8: Hoe om te gaan met de defecten?
A8: Ten eerste, onze producten worden geproduceerd in een strikt kwaliteitscontrolesysteem en het defecte percentage zal minder zijn
dan 0,2%.
Ten tweede, tijdens de garantieperiode sturen we een nieuwe module met een nieuwe bestelling voor een kleine hoeveelheid.
Voor defecte batchproducten zullen we ze repareren en opnieuw naar u verzenden of we kunnen de oplossing bespreken
inclusief terugroeping op basis van de werkelijke situatie.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!