Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος
Εξωτερική οθόνη σταθερής οθόνης LED
,Πλήρης οθόνη οθόνης LED πρόσβασης
,Εικονική οθόνη LED προφίλ αλουμινίου
Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος
Περιγραφή του προϊόντος:
100% πλήρης πρόσβασης στο μπροστινό μέρος σταθερή οθόνη LED / 1000*1000mm Πίνακα LED με προφίλ αλουμινίου / Εξωτερική οθόνη LED τοποθετημένη στον τοίχο / Αδιάβροχη οθόνη LED Τοίχος βίντεο / Εξωτερική οθόνη LED χωρίς ανεμιστήρα
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Υψηλή φωτεινότητα
Η φωτεινότητα μπορεί να είναι πάνω από 6000 νιτ, ακόμα και 8000 νιτ.
- Σχεδιασμός χωρίς φτερό
Καλή διάχυση θερμότητας χωρίς ανεμιστήρες
- ΠΡΟΣΟΧΗ από μπροστά
100% πλήρης εξυπηρέτηση μπροστά, LED μονάδα και κουτί ενέργειας όλα μπορούν να ληφθούν από την μπροστινή πλευρά.
- ΑΛΥΜΙΝΙΟΣ ΜΟΔΟΛΟΣ
Αλουμινίου κάτω βάση της μονάδας, πιο σταθερή και καλή διάχυση της θερμότητας.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | VW-Outdoor |
| Πίτσα των Pixel: | Π3.9Π4.8Π6.25Π7.8Π10.4 |
| Τύπος LED: | SMD1921,2727, 3in1 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x98 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | 1/7; 1/13 |
| Φωτεινότητα: | > 6500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Πλήρη υπηρεσία στο μέτωπο |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
Εξωτερική αδιάβροχη οθόνη LED 1000x1000x90mm από αλουμίνιο.

Φωτογραφίες

Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!